Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sokszor úgy érzem, hogy...

Sokszor úgy érzem, hogy anyukám segít nekem a túlvilágról. Ebben lehet valami, vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez segít feldolgozni a gyászban. Ha úgy érzed segít neked, akkor hidd el, hogy úgy van. Nem feltétlenül kell valaminek igaznak lennie, hogy segítséget adjon.
2017. jan. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne tudni, hogy tényleg lát-e engem. Ha igen, akkor kevésbé lennék szomorú.
2017. jan. 14. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Igyál és rendbe jösz !

...Természetesen nem vizet és üdítőt ! ...Pálinkát meg bórt !

2017. jan. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lat teged ahogy apukam is lat engem, es igen, o is segit nekem a tulvilagrol.
2017. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Én például semmi ilyesmiben nem hiszek, de sokan így dolgozzák fel, ha egy szerettük meghal. És ha téged megnyugtat akkor ne is foglalkozz azzal amit mások mondanak.
2017. jan. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hiszek abban, hogy a lélek nem szűnik meg létezni, mert valami biztos van a halál után... Legalábbis remélem.
2017. jan. 15. 01:33
 7/8 anonim ***** válasza:
17%

Most mi a' bajotok nem azt mondtam ,hogy legyen alkoholista !

Nemtom ,akkór hallgass Heavy Metalt attól én mindig jobban leszek ,ha iszok mellé egy kupicával már jól érzem magam .

Szilveszterkor is olyan koreográfiákat nyomtam a' Heavy Duty & Defenders of the Faith-re(Judas Priest ,hogy az k_urva élet !

Meg ezt is szeretem :


https://www.youtube.com/watch?v=se9-HI_VjwE


De hallgathatsz mást is . Amit szeretsz . Az se' kell ,hogy metálból legyen csak szeressed !

2017. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 thoomas26 ***** válasza:
100%
A halál csak a fizikai test halála. A szellemünk örökké él. Senki nem hal meg a fizikai halálakor. A szelleme ekkor "csak" dimenziót vált. Ideiglenesen hazatér, hogy miután kiértékelte az elmúlt életét, összerakja magának a következő inkarnációját, a saját fejlődését elősegítvén. Ha egy ilyen értelemben vett lelki segítséget igényelnek a még fizikai testben élők, az eltávozottak igyekszenek eleget tenni ennek. Ha nagyon hiányzik anyukád, valószínű, hogy igyekszik melletted lenni, hogy megnyugtasson. Ha még érzed is, akkor több, mint valószínű. Azonban a lelke mélyén azt szeretné, ha elengednéd (s nem elfelejtenéd!!). Ha megértenéd, hogy neki eddig volt megírva, ha a hiányát alázattal és elfogadással viselnéd, folytatnád az életed, tudva azt, hogy amint neked is eljön az időd, ő a "kapuban" fog várni rád. Tehát szó szerint velünk, mellettünk vannak az eltávozott szeretteink, ha igényeljük, de akkor nyugodhatnak igazán, ha mi is megnyugodtunk.
2017. febr. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!