Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezt csak beképzelem vagy egy...

Ezt csak beképzelem vagy egy reinkarnációs tudatalatti emlék lenne az előző életemből?

Figyelt kérdés

Van egy visszatérő emlékképem, amiben egy barna szemű, barnahajú szép lánnyal együtt vagyok egy hegyvidéki réten és egymásnak megígérjük, hogy a következő életünkben is szeretni fogjuk egymást és nem nyugszunk amíg ismét egymásra nem találunk.


Na és az a fura, hogy én azt vettem észre, hogy valamiért jobban tetszenek a barna szemű, sötétbarna vagy feketehajú lányok, mintha őt keresném bennük, ráadásul nagyon kínoz, hogy nem találom a párom, igazából 22 éves vagyok, de még sosem volt barátnőm, talán mert csak is azt a bizonyos előző életbeli lányt keresem és nem találtam még meg ezért vagyok magányos?


Pedig nagyon nagy szeretet van már bennem és napról-napra jobban kínoz a párom hiánya.


2012. márc. 30. 05:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

:-D

Szerintem az, aminek gondolod. A mostani barátnőmmel mi is megbeszéltünk egy ilyet.

Sok szerencsét a megtalálásában, remélhetőleg ebben az életében is barna szemű, sötét hajú, és persze legfőképpen lány.

És amennyire látom olyan nagyon nem tudatalatti már az emlék (hiszen tudsz róla), csak biztos nem vagy benne. Volt már olyan emléked/érzésed stb. amiben teljesen biztos voltál, hogy igaz? De alapvetően senki más nem tudja megmondani, hogy igaz-e vagy sem, csak te, hiszen a te emléked (vagy nem). A saját bizonyosságod mértéke iránymutató abban, hogy tényleg igaz vagy sem.

2012. márc. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én a szkeptikusok táborát gyarapítom, a válaszom az, hogy igen, csak beképzeled. Tetszenek a sötéthajú lányok. Ez teljesen normális.
2012. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 tetris ***** válasza:
80%
Addig is, amíg megtalálod álmaid hölgyét, talán másokkal is randizhatnál.
2012. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Arra nem emlékezhetsz hogy mit láttál kis gyermekként pl. filmen ami szinte bevésődött a tudatodba és magadénak hiszed.


Az elképzelhető, hogy a barna haj a barna meleg szem-tekintet jobban teszik mint a ridegebb kék szem és szőke hajszín.


De tudod ne a külsőségeket figyeld, mert az megtévesztő lehet inkább az össz. kisugárzást a vibrálását annak lánynak-- jó lehet amíg a barnákat stírölöd" nem veszed észre hogy egy szőke pillantása csüng Rajtad. Hisz nem tudhatod hogy a te kisugárzásod, nem -e épp a szőkéket bűvöli meg és a barnákat hidegen hagyja?


Ne valamiféle álomvilág után keresd a párodat, hanem a valóságban, a "kézzel fogható" melegséget kisugárzó lányok körében!

2012. ápr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
beképzeled.
2012. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
Én nem vagyok szkeptikus, tudom,hogy csak beképzeled. A szkeptikusok hiszik is meg nem is, de mi normális emberek tudjuk,hogy nincs reinkarnáció:-)))))
2012. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy egy ember 7 éves koráig emlékszik az előző életére, de lehet, hogy előző életedben olyan erős volt ez az érzés, hogy máig sem tudta elfelejteni a lelked.Az ujjá születéshez min. 42 év kell, de lehet, hogy a barátnőd mondjuk 10 évvel később született ujjá, és lehet, hogy most csak 10 éves. De az is lehet, hogy Ő már 35 éves nem tudhatjuk.Ha szeretnél többet megtudni az előző életedről, akkor jelentkezz be egy regressziós hipnózisra valakihez.
2012. ápr. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
De, ha beleszeretnél valakibe, és az esetleg nem barna szemű és hajú, akkor se ijedj meg, mert ha szereted, akkor sincs semmi baj, mert nem biztos, hogy az előzőéletedben lévő barátnőd, már él. Vagy az is lehet, hogy már meghalt.
2012. ápr. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Annapolisz ne ajánl olyasmit amihez nem értesz csak ezt azt hallottál a regressziós hipnózist csak orvos végezhet és csak gyógyítási célból-- ellenkező esetben mind vajákos ilyen vállalkozó.


A hipnózissal nem az előző életet lehet feleleveníteni, hanem azokat a félelmeket, és súlyos tragédiákat amit esetleg örökölt őseitől és mint emlékek erősen érintették az átörökített emlékeket amelyekre erősen emlékszik a tudat, vagy lélek vagy felszínre hozzák amit átélt pici korban, mint traumát.


Elképzelhető hogy a kérdező kicsi korában találkozott egy olyan személlel aki számára nagyon kedves jelenség volt és ez által maradt meg olyan erősen az emléke amire ma már bár nem emlékszik mint élő jelenségre csak valami mult messzi jelenségére, érzelmeivel.

2012. ápr. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Amit írtam, abban teljesen biztos voltam, mert nagynéném, olvasott egy ilyen könyvet, amit egy olyan orvos írt, aki ezzel a téma körrel foglalkozik és Ő már sok mindent tud erről és ezt Ő mondta nekem. És igenis létezik előző élet, mit gondolsz miért vannak a gyereknek néha képzelt barátai, mint például nekem is voltak. És olyankor egy teljesen más világba kerültem.
2012. ápr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!