Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Voltam jósnál, aki azt mondta,...

Voltam jósnál, aki azt mondta, hogy a párommal karmikus a kapcsolatunk. Tehát az előző életünkben már találkoztunk. Azt is említette, hogy valaki a múltban jó szándékkal összekötött minket. A kérdésem ezzel kapcsolatos. Help?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen arra lennék kíváncsi, hogy megszakítassam-e ezt a kötést. Igazából jó a kapcsolatunk. Nem szeretném, hogy csak ez miatt legyünk együtt. De gondolom, ha ezt jó szándékkal tették, akkor nem lehet semmi hátulütője.

2017. jan. 25. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Mivel csak mese az egész, egy jó kapcsolatot ne szakíts meg. A Jósnőnek kellett valamit hazudni a pénzedért.
2017. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Első soron nem jósnő, hanem jós.

A másik, hogy egy forintot nem kért. Azt mondta ő nem szab meg semmit, ki mit szán. Természetesen fizettem neki, annyit amennyit jónak láttam. És csak úgy elmondom még azt is, hogy rengeteg olyan információt mondott, amit sehonnan sem tudhat. És mielőtt, azt gondolnád, hogy biztos hallotta, tévedsz. Egy másik városba utaztam el hozzá. És nem is a szomszédba. Mindegy. Ki miben hisz. :)

2017. jan. 25. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

"hogy a párommal karmikus a kapcsolatunk"

Ebből nem kovetkezik ez:

"Tehát az előző életünkben már találkoztunk."

.

Még az is lehet, hogy soha nem éltetek ugyanazon időben!

Karmikus kapcsolat: Abba a fejlettségi állapotba kerültetetek, hogy elértetek oda: egymást tudjátok segíteni a szellemetek fejlődésében.

Vulgárisan: kaptátok a másikat, mert megérdemlitek egymást.

2017. jan. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Látom az okoskodás nagyon megy. Tudod ez az oldal arra való, hogy a kommenteddel segíts a másik embernek egy olyan dologban, ami számára kérdést vet fel. Vagyis nagyon egyszerű, ha nem tudsz a kérdésre választ adni, akkor nincs is miért ide írnod. Az lehet, hogy nem következik belőle, de nem is zárja ki. Sajnos az a baj, hogy divatba jött a kötözködés.
2017. jan. 26. 22:04
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Nos tehát:

- ha karmikus a kapcsolatotok és megszakítod, akkor bizony van hátulütője!

A Karma fejlődési folyamat, ha úgy tünik, ehhez szükséges kettőtök kapcsolata, akkor a fejlődés, a Karma ellen teszel a szakítással.

A jós - a hiedelmekkel ellentétben! - nem tudja megitélni a Karmát, hiszen ahhoz a múltba kéne neki látnia, hogy mi okozta. Ám, mint jós, csak a jövőhöz "ért".

A múltat nem logikus jósolni...

.

Ha karmikus lenne kapcsolatotok, akkor lenne jele.

Nem csupán "csak úgy" lennétek együtt, hanem lennének érzelmeitek egymás iránt, az összetartozástok mindkettőtöknek örömet okozna.

.

" Sajnos az a baj, hogy divatba jött a kötözködés."

Nem kötözködés jött divatba, hanem a logika és a gondonkodás hajlandósága kezd kihalni.

Az ellenvéleményt nem átgondolják az emberek és próbálnak érvelni, hanem "izomból" elutasítják.

.

Ha kötözködni akarnék, megkérdeném, előző, idézett mondatodban miért sajnálod, hogy baj az, hogy divatba jött a kötözködés?

Nem kötözködöm, ezért nem kérdem meg...!

2017. jan. 27. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Na ez a válasz már jobban segít! Köszönöm!
2017. jan. 27. 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk erős érzelmeken alapul. Nagyon fontosak vagyunk egymásnak. Én érzem, hogy mindketten fejlődünk a kapcsolatunk során. Persze vannak vitáink, de eddig mindent meg tudtunk beszélni.
2017. jan. 27. 08:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az a hozzászólás amit leszóltál, már először is segítő szándékú volt. Szóval nem értelek miért kell lehurrogni, csak mert neked nem tetszik, vagy nem érted a választ. Sok jósnő mondja, hogy nem kér érte pénzt, vagy amennyit te jónak látsz. Ez egy bevett taktika. Ha jó a kapcsolat, minek azon gondolkodni, hogy levegyél e valami kötést, vagy ne? Akkor élvezd, hogy boldog vagy, a többi miért számít? Ha azt mondja egy jós, hogy jószándékú kötés van rajtatok,az valójában egy jó pénzlehúzós taktika...elbizonytalanít, foglalkoztat a téma, tehát legközelebb is ellátogatsz hozzá, tegyük hozzá totál feleslegesen, és újra fizetsz neki....Az a lényeg ebben, hogy újra elmenj, és újra lehúzzon egy kis-nagy pénzzel.
2017. jan. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A jósnak igaza van,ugyanis minden kapcsolatunk,ami számit,családi,szerelmi,stb.Karmikus.Nem véletlenül leszünk szerelmesek,nem véletlenül működik a kémia két ember között.A test egy eszköz a lélek számára,hogy megélje,megtapasztalja az életet,a szerelmet.Van egy mondás.Idézem neked.:Az a szeretet,szerelem ami elmúlik,soha nem is létezett.Az igaz szeretet,szerelem,kezdet,és vég nélkül való.
2018. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!