Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex az exxel? 9 hónapja szakítottunk, szakítás után találkoztunk folyamatosan, tök baráti maradt a kapcsolatunk, kb fél éve 1x lefeküdtünk, utána nem, majd 2 hónapja minden találkozás szexbe torkollik, úgy, h neki barátnője van!

Figyelt kérdés
Sosem én kezdeményezek! Úgy érzem szex közben túl érzéki velem, úgy csókol mint anno, talán még szenvedélyesebben is. Sajnos nem múlt el minden érzésem, nem tudom, mit kérdezhetnék tőle, vagy mit tehetnék?! Szívesen olvasnám a férfiak véleményét, tapasztalatát is!
2010. jún. 19. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó hülye vagy már bocs. Ex-szel nem szexelünk ez alap. Ha nem működött a kapcsolat, akkor eztán se fog, csak a bajt keresed.
2010. jún. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szex az exxel?:S Nem jó. Sztem fejezzétek be. Elég gerinctelen a pasi h csalja a párját, és te is h belemész ebbe. Remélem egyszer veled is megtörténik ugyanez, csakhogy érezd a súlyát.
2010. jún. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

tuti,h megvettek ezért, : 2 éve már nem jártam a barátommal, és egyszer csak megkérdezte,h "baszunk?, " én erre : nem ,de leszoplak

és leszoptam, többször is, semmi rossz dolog nem sült el belőle ... 14 éves voltam (szóval szűz, és nem akartam,h ő vegye el a szüzességem,mondhatok rám akarmit,de nem vagyok olyan,aki minden 2. embert leszop, sőt! nem is volt több barátom )

16/L

2010. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22:30. Köszi, a vicc az,hogy működött a kapcsolat
2010. jún. 19. 22:42
 5/9 A kérdező kommentje:
22:31. Én érzem a súlyát, egy másik kapcsolatomban megcsaltak...
2010. jún. 19. 22:44
 6/9 anonim ***** válasza:
kihasznál ennyi:) te meg buta vagy mert észre se veszed:D...
2010. jún. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolod azt,hogy mikor vele jártál és mégis szakítottatok akkor valami csak nem volt jó?... most hiába példálózol a szexel.... a volt pasid csak örömöt akar magának szerezni..és te meg ezt nem veszed észre,hogy csak arra kellesz neki,,, ha minden találka a szexbe torkollik akkor már tudhatnád,hogy csak arra vesz téged... vitt neked bár mit is a találkozásnál, vagy mondta neked, hogy mennyünk el valahová pl :moziba vagy akármi,gondolom soha.... hiszen a srác már előre gondolja,hogy " ááhhh meg b..om és kész.. megéri nekem.., ugy is bele megy.." .... szerintem nagy baromságot csinálsz csak megalázod sajátmagad....:( ...
2010. jún. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem leszel újra másba szerelmes,addig nem tudsz mit tenni...
2010. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy,hogy ha már érzed a súlyát ahogy mondtad téged is megcsaltak és most veled csalják az új csajt. Nem irrónikus kissé a dolog hogy neked is fájdalmat okoztak és most te okozol egy másik lánynak fájdalmat??!!
2010. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!