Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatnám meg, ki/mi...

Hogyan tudhatnám meg, ki/mi voltam előző életeimben?

Figyelt kérdés
Semmi ilyen emlékem/látomásom/álmom nincs ezzel kapcsolatban, de mégis valahogyan szeretném megtudni.
2017. febr. 24. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy már álmodtam az előző életeimről, csak nem vvoltam tudatában ennek?
2017. febr. 24. 13:16
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom hipnotizálás által lehet betekintést szerezni. De azért jól válogasd meg kihez mész.
2017. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ezer féle módja van, de ahhoz, kitartónak kell lenned!
2017. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyetértek a 2. válaszolóval menj el hipnózisra.
2017. febr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha az álmaimból tudnám meg, hogy ki voltam előző életemben, akkor kib****ttul szuicid hajlamaim lehettek. Kiskoromban minden második álmomban meghaltam, (legtöbbször zuhantam, de voltak ennél különfélébb csemegézni valók is, fojtogatás, fulladás, stb.) és még élveztem is. Az egyik legmegnyugtatóbb érzés, még mindig, ha visszaemlékszem. Ez elég betegen hangzik :D Néha most is álmodok ilyet, és tök boldog vagyok tőle, nem tudom, miért, mert bár igazából távol álljon tőlem az önkezűség, ezek leginkább balesetek voltak. Fura. Egyébként én nem értek ehhez, de ha mindenképpen kíváncsi vagy, akkor elmehetsz egy hipnózisra, hátha maradt néhány halvány emléked, amit magadtól nem tudsz felidézni.
2017. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 homo ludensz ***** válasza:
54%

Kíváncsiságból én nem mennék reinkarnációs hipnózisra csak azért hogy megtudjam "jó" vagy gonosz ember voltam valamelyik előző életemben. Akkor van értelme ha cipelek egy terhet,problémát,esetleg testi fogyatékot(dadogás stb.) és visszamenve ezeket ki tudom javítani.

A Teremtő bölcsen szétválasztotta az életciklusokat mert ha emlékeznék rá 20 évesen hogy legutóbb is szegényen betegen,elhagyva végeztem be 70 évesen akkor 20 éves koromtól 50 évig azzal a tudattal kellene élnem hogy ismét ez történik.

2017. febr. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is erdekel. Hipnotizalas alatt ? Sajnos ahol en elek...ez nem fog bekovetkezni...ugyan is...inkabb nem irok semmit. Kerdezo...egy probat azert meger ;)
2017. febr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudhatod meg, hiszen az a Karma törvénye ellen való!

Persze,pénzedért kereshetsz olyan kóklert, aki kedvedre való vélaszokat tud mondani.

Minnél többet fizetsz neki, annál szebbeket és jobbakat állít előző életedről.

Tehát csak és kizárólag rajtad múlik...!

2017. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!