Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent, hogy amikor...

Mit jelent, hogy amikor eszméletlen voltam, azt hittem, hogy álmodok?

Figyelt kérdés
Nagyon jól éreztem magam, egy kellemes sétálóutcában sétálgattam. Amikor "észhez térítettek", nem is tudatosult bennem, hogy én éppen elájultam. Ájulásom pár mp volt, de én több időt töltöttem az álmomban.
2010. máj. 18. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes... velem is volt már, hasonlót éreztem... de nem tudom.
2010. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Le fogtok szúrni, de jópár éve (lassan már 10), az volt a "divat",hogy mesterségesen elájultatták a 13 évesek egymást.Köztük mi is ezt csináltuk.

Én kimaradtam,mert fostam,hogy nem ébredek fel, de a barátaim közül többen kipróbálták és mind álmodtak,ugyanúgy mint te.

2010. máj. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a nagy helyzet, hogy nem csak hitted, hanem álmodtál is valóban. El tudnám mondani, miért van ez így, csak előtte egy két dologgal tisztában kellene lenni. A tudatodat sokk éri ilyenkor, és automatikus visszahúzza magába az(Elme), amiből a tudat is van, ennek pedig 2 foka van, az egyik az álom, s a második pedig a rejtélyes csend, mint alvásnál, ott is ez a két fok van. :)


üdv

25/F

2010. jún. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mesterségesen elájulni? :s azt hogyan? XD
2010. szept. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

mesterséges elájulás:

gugolsz egy párat majd valaki kihúz, mi így csináltuk, de csak az egyik csaj ájult el :D

2010. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
deduuurva:|||||||||||||
2010. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!