Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen paranormális jelenségek...

Milyen paranormális jelenségek utalnak arra, hogy az életen túl van élet, vagy hogy reinkarnálódunk, stb?

Figyelt kérdés
Pl van az Out of Body Experience. Más?

2017. jún. 18. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a reinkarnálódásra olyan "emlékek" amikre nem emlékezhetek valójában. pl. helyek, amiket nem láthattam előtte, mégis ismerős. Vagy pl. furcsa álmokban helyek, arcok. Normál eseten az álmaink valójában a nap közbeni dolgaink szelektálódása, emlékképei kissé összekuszálódva, ilyenkor tesz rendet az agy, amit a már megtörtént eseményekből dolgoz fel. De időnként vannak furcsa álmok, amiket nem tudok hova besorolni, mert nem láttam olyant előtte. Legalább is ebben az életemben biztos nem. A visszatérő helyszínek és arcok az érdekesek ebben.
2017. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a reinkaenacio termeszetes jelenseg de a szellemet mai tudassal meg nem tudjak kovetni vagyis paranormalis

de meg tudomanytalanul sem tudjak kovetni igy nem lehet megyozodni csak fejlodessel amire meg sokat kell varni

2017. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van pár álmom ami talán betudható ennek egy időben sokat álmodtam egy bizonyos lánnyal hosszú fekete hajavan és 2ágban befonva szerintem mongol lehet vagy ahhoz nagyon közeli népcsopból való. Nem mindig ugyan azt csináltuk momban mindig más egyszer valami piac félén sétáltunk ez maradt meg a legjobban valamiért de a lényeg és ez a legfurább hogy olyan szerelmes voltam belé mint soha senkibe de ez álom szinten. Mikor felkeltem meg néztem hogy WTFFF? Ha van reinkarnáció akkor az talán magyarázná az esetet hogy egy előzőéletem emlékei jöttek elő. Ja meg van egy másik közben jutott eszembe volt 1 amikor leszúrtak 2-3 napig fájt a helye ott is ahol bement a penge meeeg ott is ahol kijött. Talán még ez is ilyesmi lehet. De ezt csak egyszer álmodtam a jánykát többször is. :P
2017. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdekes én nem tudok ilyen ismerős dolgokat felidézni és álmaim sem voltak random emberekkel. De majd még gondolkozom ezen van-e valami:D
2017. jún. 18. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!