Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van valaki, akit érdekelnek a...

Van valaki, akit érdekelnek a paranormális jelenségek, halál utáni élet, vagy vannak fura esetek, amik megtörténtek velük, és nem tudják mire vélni?

Figyelt kérdés
Engem nagyon vonzanak az ilyen dolgok, szóval ha bárki szeretne ilyenekről komolyabban beszélgetni, szóljon nekem! 16/L
2014. jún. 29. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Engem a paranormális jelenségek és a földönkívüliek érdekelnek, meg a megmagyarázhatatlan esetek. Mondjuk velem még nem történt semmi különös, de attól még érdekel. Nekem írhatsz ha gondolod :)

14/L

2014. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egyszer az idegenek megszakították a Tv adást és beleszóltak angolul, akcentussal, nem emberi hangon. Az emberek ezalatt nem tudtak kikapcsolni semmilyen elektronikus készüléket, beleértve a Tv-két is. A kormány jól eltitkolta az egészet, de egy ember levideózta. Ha érdekel a videó, megkeresem YouTube-on, de most telefonról vagyok.
2014. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok: 14/F
2014. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 blumerZero válasza:
100%

Véletlenül nem arra a videóra gondolsz amikor egy Asthar Sheran nevezetű idegen szakította meg az adást?

Volt pár ufo kutató ismerősöm (meg szerintem eddigi eredményeim szerint már én is annak mondhatom magam)és ők azt mondták hogy az meg van szerkesztve.

Persze meglehet h nem ugyanarra a videóra gondolunk.

De ha igen akkor állítólag egy átlagosnál jobb egy úgynevezett "elit Hacker" törte fel és egy hangeltorzító segítségével szólt bele az adásba.

Egyébként én is hiszek sőt biztos vagyok benne hogy létezik földönkívüli élet úgy hogy ha segítségre lenne szükséged csak szólj!

2014. jún. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, érdekelne a videó. :)
2014. jún. 29. 23:01
 6/7 anonim válasza:

Bocs, kicsit paranormális. De egyébként az az Asharos

Nemtudom. Kicsit érdekes.

Azért linkelem :)

http://www.youtube.com/watch?v=KP8_JTUnbM8

2014. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem is nagyon èrdekelnek ezek a dolgok igaz h èn még elèg fiatal vagyok de én hiszek ezekben a dolgokban..sokszor ki is nevetnek ezèrt a barátaim :( 13L
2014. júl. 5. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!