Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezoterikus/karmikus értelemben...

Ezoterikus/karmikus értelemben mit értünk lelkitárs alatt?

Figyelt kérdés
Mik a jellemzői/feladatai egy lelitársi kapcsolatnak? honnan lehet felismerni?
2010. máj. 22. 07:16
 1/7 anonim válasza:
82%
Transzcendens hiperkarmikus ősenergia-felszabadulás.
2010. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy embernek több lelki társa is lehet - minél régebbi a lelke, annál több.

A lelki társ ide születhet mellénk, ebbe az életünkbe, vagy a másik dimenzióból segít, bíztat.

A lelki társunk nagyon jól ismer minket, rengeteg erős és összekötő közös élményünk van.

Összetalálkozni egy lelki társsal, mindegy hogy legelsőre, vagy újra, egy másik életünkben, mindenféleképpen különleges érzelmi élmény, hatalmas friss erőt érzünk, megáll egy pillanatra a szívünk, megbizsergünk, és úgy érezzük,

nem akarunk elkerülni mellőle soha többet.

Olyan érzés, mint a szerelem első pillantásra. Hiszen ugyanabból az érzésből is ered.

A szerelem első látásra olyan mély intimitású lehet, ami arra utal, ismertük – és szerettük - már egymást jól előző életünkben.

2010. máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A másodiktól (vagy bárkitől aki érdekelt a témában) szeretnék kérdezni pár dolgot. Amúgy köszönöm a választ.

Egy kicsit utánaolvastam a dolognak, de pár ellenmondást találtam. Egyesek szerint a lelki társak sosem fognak egymással párkapcsolatban lenni, mert az a feladatuk hogy megtanítsák egymást szenvedni; máshol meg pont azt, hogy a szenvedés után meg összejönnek. Itt melyik az igazság?

A második kérdésem meg az lenne, hogy előfordulhat hogy eleinte csak az egyik veszi észre ezeket (mármint hogy így konkrétan lelki társ a másik)? ( mert erről is olvastam pár történetet)

2010. máj. 23. 07:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez durva!

Én sosem hittem az ezotériában, maszlagnak tartottam. Aztán jött valaki. Úgy éreztem, összetartozunk. Többé nem láttam, mert nem beszéltük meg, hogy találkozzunk még. Mégis azt hittem, fogunk, mert természetes volt miután éreztem a közelségét, hogy együttmaradunk.

Pedig belegondolva mit vártam egy vadidegentől?!

Aztán nem láttam többé. Minden nap gondoltam rá. Családot alapítottam. Mentem az úton, tél volt, de valami langyos szellőt éreztem. Boldog lettem, szökdécselni lett volna kedvem... (ezt nem részletezem, mert kiröhög, aki nem élt ilyet át). Hazaérve kezembe került a tragikus halálhíre.

Azóta sem tudom hová tenni, de ő volt a lelki társam.

Küldhetnél pár linket, kedves kérdező!

2010. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az lehet hogy a legnagyobb ellenségünk a lelki társunk?
2010. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Pontosan.Erről én is hallottam,a lelkitárs pont azért az hogy megtanítsa nekünk mi az a szenvedés stb.És utána valamilyen uton módon visszatalál hozzánk és megint eltávolodik hogy tanítson vmi ilyesmi infókat hallottam én is.
2010. jún. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

akkor lehet egy olyan barátom is akivel sokat vezsekszek?

pl. sokszor veszekszünk és akk 2 hétig oltyuk egymást aztán meg tök jól elvagyunk pedig hivatalosan ki se békültünk aztán kis idő mulva megint sikerül összekapnunk?

2010. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!