Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A biológiai szükségleteket...

A biológiai szükségleteket befolyásolhatja, ha vki ezoterikus dolgokkal foglalkozik?

Figyelt kérdés

Ugye, ha az energia leadás megváltozik vmelyik irányba, a felvételt hozzá kell igazítani.

Pl az étvágy, alvásigény stb (azonkívül, hogy mindenkinek van egy alkati alap igénye, meg a végzett munkától is függ), függhet-e még attól is, hogy az illető fekete mágiával foglalkozik, vagy csak úgy simán szitkozódik, vagy esetleg annyira tiszta a lelke és erős az empatikus készsége, hogy intenzíven megéli mások fájdalmát is a sajátjai mellett, vagy a megbocsátani próbálás vesz ki belőle sok erőt. Vagy ezek éppen hogy feltöltenek? Ezek a lelki folyamatok lehetnek okozói extrém igényeknek? Pl valaki napi 1-2 órát (!) alszik és télen is egy szál pólóban (!) járkál, a másik meg egyfolytában kimerült, aminek orvosilag indokolható oka nincs.


2011. szept. 7. 09:06
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
befolyásolhatja. Ha megidézel egy démont, akkor az ilyedtségtől be is f*shatsz.
2011. szept. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
iLYedtségtőőől??? :D
2011. szept. 7. 09:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ijedtséget akart írni, biztos csak elírta. :))

Amúgy szerintem annyiban segíthetnek az ezoterikus "dolgok", hogy csökkentik a stresszt benned, és akkor valamennyivel kevesebb energiát igényel a szervezet, és az immunrendszer is hatékonyabb tud így lenni. Mondjuk 1-2 óra alvás naponta azért kicsit kevés. Meg vitamin, egyéb szükséges anyagok ugyanúgy kellenek attól még. :)

2011. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem hiszek a fényevésben
2011. szept. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát én napi 2-3 órát alszok rég nem voltam beteg és minden nap ku.rva melegem van
2011. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elírtam. De csak azért mert álmos voltam.
2011. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Befolyásolhatja.

Meditációval például csökkenthetők a szükségletek, vagy felpörgethető a szervezet.


Ez nem attól függ, hogy gonosz vagy jó dolgokat tesz-e, hanem attól, spirituálisan mennyire fejlett, ugyanakkor van lehetőség szándékos energiaszívásra másoktól( amit inkább mondanék feketének), vagy a környezetből, természetből is.


Minden belső és külső környezeti jelenség a gondolataidból születik, te vagy, aki legeredményesebben befolyásolhatod önmagad.


Attól függően, mennyire hagyod el magad, mennyire stresszes az életed, és adod az irányítást ki a kezedből, válsz kimerültté, vagy beteggé:

pszichológia tudomány is ismeri a lelki eredetű betegségeket, kimerültséget, az viszont aki okkult dolgokkal foglalkozik, előbb-utóbb elsajátítja, hogyan nyerhet plussz erőt és önbizalmat, ha el is kapná a rosszkedv hullám.

2011. szept. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%
A meditáció hol ezoterikus?
2011. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%
van, aki annak tekinti, és sok okkult illetve ezoterikus tevékenység alapja.
2011. szept. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!