Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogy tudhatom meg, hogy mi...

Hogy tudhatom meg, hogy mi voltam, ki voltam előző életembe?

Figyelt kérdés
Arra is kíváncsi vagyok, hogy mit követhettem el előző életembe, hogy nehezen találok párt magamnak pl.
2017. aug. 13. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
az előző élet kb 1%-ban befolyásolja ezt!
2017. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azèrt nem tudod mert nem kell tudnod. Nem annak, teszel jót aki most vagy. Ez ami vagy csak egy szemszög. Egy pillanatnyi állapot egy pillanatnyi lehetősègben, ami többet nem lesz ès eddig sem volt, csak most van.
2017. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fish1 ***** válasza:

Elsősorban a mostani életedben és viselkedésedben keresd a hibát.

Regressziós hipnózissal vagy utaztatással visszamehetsz előző életekbe, de nem biztos, hogy egy alkalom elég lenne. És szerintem egész addig kár ezt feszegetni, ameddig nagy valószínűséggel nem ott van a hiba. Általában terápiás céllal csinálják ezeket egyébként is.

2017. aug. 14. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%

Ahhoz, hogy most nehezen találsz párt magadnak, semmi köze előző életednek.

Arról nem is beszélve, ha lenne jogod tudni, tudnád.

Melyik előző életedre vagy kiváncsi, no és honnan veszed azt, hogy a problémád az okozza?

Ha nem, vagy rosszul keresed párod MOST, ne akard előző életed valamelyikére fogni!

2017. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 thoomas26 ***** válasza:

A leszületésed előtt (szellemi segítőiddel) eltervezted a leendő életed főbb körülményeit, főbb szereplőit, élethelyzeteit. Méghozzá annak alapján, ahogy az elmúlt életed/életeid következményeképp az megkívánta.

Ha most valóban, alapvetően és hosszú távon (akár egész életedben) is jellemző rád, hogy nehezen találsz párt magadnak, akkor az egy főbb körülmény, mely egyáltalán nem véletlen. Tervezett dolog, mely azt jelenti, hogy ezt kell megéld, megtapasztald, valamiért az a leckéd, hogy egy ilyen helyzetben hogy állod meg a helyed.

S ez a fentiek értelmében kapcsolódik előző életedhez/életeidhez.

Nagyon sok oka lehet, csak egy pár példa. Ha előzőleg faltad a nőket és nem becsülted meg egyiket sem, most érezned kell, milyen, amikor egy sincs. Vagy ha látványosan lenézted, kinevetted azt, aki nehezen talált magának párt, s most ezért kell neked is megtudnod, milyen ebben a helyzetben lenni. Stb.


Ami a lényeg, hogy most minden tőled telhetőt tegyél meg azért, hogy segíts ezen a helyzeten. (Ma már, az internet világában sokkal könnyebb a párkeresés is, mint régen.) Gondold át, miért nem találsz magadnak párt, min kellene változtatnod, változnod, hogy sikeresebb légy.

S ha minden tőled telhetőt megteszel, akkor jönni fog az, aminek jönnie kell. De nem fog jönni az, aminek nem kell. Így ez esetben el kell fogadd és meg kell értsd azt is.


Ha mégis egészen pontosan érdekel az "előzmény", felkereshetsz például egy regressziós hipnózissal is foglalkozó hipnoterapeutát, akinek segítségével visszanézhetsz korábbi életeidbe, vagy fordulhatsz egy olyan médiumhoz, látóhoz is, aki képes az előző életeidből információkat lehívni. De azt gondolom, ez a jelenen úgysem változtatna, tehát én azt javaslom, ne erre helyezd a hangsúlyt. Hanem arra, hogy most próbálj magadon a lehetőségedhez mérten segíteni, s fogadd el azt, amit az élet ezek mentén felkínál.

A múlton már úgy sem tudsz változtatni, a jövődön viszont teljes mértékben - méghozzá a jeleneddel.

2017. aug. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsot, "ebbe az életembe"is volt barátnőm, sokukkal nem voltam megelégedve, tehát na valjuk be hiába akarok egy szép leányzóval örök életre szerződtetni sose jön össze...
2017. aug. 14. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Inkább ne legyen a legszebb. Legyen helyette normális ès partner abban amit szeretsz.
2017. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha ezt leírnám, hogy ki a zsánerem, azon felül, hogy tegyük félre, hogy tudom, hogy sose jön össze olyan nő, még akkor is baromi magas a plafon nálam.
2017. aug. 14. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:

#8 [kérdező]

"baromi magas a plafon nálam"

Az is lehet, hogy te vagy alacsony.

Az ő világában ő a normális, szemszögéből még a kszöbéig sem érsz fel.

2017. aug. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!