Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatom, hogy mi a...

Honnan tudhatom, hogy mi a feladatom ebben az életemben, hogy mit kell kijavítanom amit elrontottam eddig mindig?

Figyelt kérdés

Szkeptikus vagyok a reinkarnációt illetően, de érdekel a téma. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mert lenne egy kérdésem:

30 éves nő vagyok, gyerek és párkapcsolat nélkül. Úgy gondolom, az az egészséges, hogy az ember családot alapít, és szeretném ha lenne már lassacskán egy férjem, de gyerekre nem vágyok egyáltalán. De társat sem keresek, úgy általában véve tök jól elvagyok egyedül.

Lehetőségeim ezzel kapcsolatban:

1. Eddigi életeimben nem tudtam családot kialakítani magam köré, sem férj, sem gyerek, és azon kell dolgoznom, hogy ne zárkózzak el és ne viszolyogjak ennyire pl. a gyerekvállalástól.

2. Eddigi életeimben végül mindig magamra erőltettem, hogy családot alapítsak mert ez a "társadalmi norma", és ez a természetes, pedig lényemből fakad hogy erre nem igazán vagyok hivatott, és azon kell dolgoznom, hogy végre a saját érzéseimet követve merjek egyedül leélni egy életet.


Honnan a fenéből tudjam, hogy melyik az igaz? Ha elhiszem, hogy létezik a reinkarnáció, és eszerint szeretnék javítani az életen, a dolgaimon, honnan a fenéből tudjam hogy a két lehetséges kimenetel közül melyik az én utam? Ne mondjátok, hogy nekem kell éreznem ezt és tudnom, mert ha érezném és tudnám, akkor nem tenném fel ezt a kérdést.


2016. nov. 28. 14:38
 1/10 anonim ***** válasza:
A kettest ajánlom neked.
2016. nov. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Éld az életed! Menj bele azokba az eseményekbe amiket az élet eléd tesz. Valósítsd meg a vágyaidat és közben minden el fog érni amivel szembe kell nézned.


Röviden ennyi. A hosszú verzióval könyveket lehet teleírni.

Ja és tök mindegy hogy hiszel e a reinkarnációban. Jelenleg úgy is ez a valóság számodra a többivel meg nem kell foglalkozni.

2016. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Foglalkoznod kell mind2 pontal, és igen.... Érezni kell, hogy mikor döntesz jól vagy rosszul! Mivel születésed előtt *szerződést* kötöttél az *elöljáróiddal*, akik...,magunk sem tudjuk miért, de leküldenek szenvedni ide a Földre emberi vagy állati testbe. A lényeg hogy figyelj a 'jelekre ', impulzusokra,amit kapsz 0-24ben, még álmaidban is, nem csak nappal az utcán, vagy a munkahelyeden!És neked kell döntened, mikor az *elöljárók* eléd rakják a feladatot, vagy kérdést! Figyelni... Figyelni... És figyelni!!
2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem KELL tudnod!

Ha tudnád, fennállna a veszélye annak, hogy

- kényszerítve éreznéd magad a feladat elvégzésére,

- csak azzal törődnél, hogy a "muszájt" megtedd, kizárólag a múlbéli hibák javítgatása nem fejlődés.

2016. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a horoszkópod?
2016. nov. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ikrek!
2016. nov. 29. 09:33
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mit kell kijavítanom amit elrontottam eddig mindig?"


Ez a mondat nagyon fontos. Valószínűleg itt van dolgod. Ha úgy gondolod, hogy elrontottál valamit (most vagy korábban), akkor megélni + lezárni valód van.

2016. nov. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3. Eddigi életeidben boldog családi életed volt, de most valami mást kell megtapasztalnod.

4. Eddigi életeidben boldog családi életed volt és most is ezt kell megtapasztalnod, csak egy kicsit később.

5. Eddigi életeidben nem érted még meg a felnőttkort, ezért ez most egy teljesen új szituáció számodra, amiben még soha nem voltál, most még csak tanulod, ezért ijesztő.

Stb.


Rengeteg opció van az általad felvázoltakon kívül, de nem kell tudnod! Minden életünk egy új helyzet, új feladatokkal. Az a lényeg, hogy a jelenlegi életedből tanuld meg, amit MOST meg kell tanulnod, függetlenül a korábbi és későbbi életeidtől. A spirituális útkeresés kéz a kézben jár az önismerettel: ha szeretnéd megérteni önmagad, a vágyaid, a félelmeid, akkor inkább menj el pszichológushoz, és az önismeret elvezethet a kérdéseid megválaszolásához is.

2016. nov. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 openyoureye ***** válasza:

Az első egyértelműen társadalmilag elfogadott idea, nem kell követned, mert te individuális vagy, élj a saját elképzeléseid szerint, hisz csak az fog boldoggá tenni. Bár vannak emberek akik sokkal többet adnak mások szavára, mint a sajátjukéra, ők inkább mások megfeleléséből nyerik a boldogságukat. Először is el azt kell eldöntened melyik csoportba tartozol, másoknak akarsz e megfelelni és ezáltal boldog lenni, vagy a saját elképzeléseid szerint élsz és azt teszed amiről tudod, hogy téged közvetlenül boldogít a másik közvetett módszerrel szemben.


Ha ez megvan, zárj ki minden más zavaró kényezőt és csak éld az életed. Hogy mi a feladatod az életben...? Nos, ezt nehéz bárkinek is megmondani. Ha erre keresed a választ, előbb jobb ha megpróbálod megérteni a körülötted zajló események miértjét, működését. Minél több ilyen felismerésben lesz részed, hogy: ja, értem, ez azért történt mert... annál könnyebben fogod felismerni a neked szánt feladatokat és az okukat. Ha egyetlen kérdésbe szeretnéd összefoglalni a földi teendőid, az szerintem nem fog menni, úgy ahogy egy mondatban sem lehet elmondani egy könyv történetét. Ezen felül a kijelölt út csupán ajánlott, nem biztos, hogy neked kedvező is lesz arra menned. Egy példával szemléltetve ha egy épületbe való belépéshez kell egy kártya, de neked nincs meg, attól nem dől össze a világ. Egyéb teendőkkel is foglalatoskodhatsz, melyek később elvezethetnek a kívánt belépő kártya megszerzéséhez. De ha csak a kártya megszerzésére koncentrálsz, akkor elszalasztod azokat a lehetőségeket melyek megteremtenék számodra a lehetőségeket az előrejutáshoz. Ezzel csak a célt szemlélve botorkálsz össze-vissza céltalanul a világban ahelyett, hogy a lábad elé nézve az ottani dolgokkal foglalkoznál. A részfeladatok megoldása alapból magában foglalja a végcél elérését, viszont fordítva ez nem igaz.

2016. dec. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! Elég régi a kérdésed. Ha még keresed rá a választ, rám írhatsz privátban.
2019. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!