Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van, akit már vissza vittek...

Van, akit már vissza vittek az előző életében hipnózissal?

Figyelt kérdés
Nos, nekem nagyon gyanús, ahogy olvasom különféle cikkeket meg blogokat, fórumokat hogy mindenki regressziós hipnózist ajánlgat, ha az előző élet kerül szóba, vagy más néven a reinkarnáció. Nekem nincs ilyen tapasztalatom azt se tudom hogyan csinálják ezt a regressziós hipnózist vagy egyáltalán foglalkozik valamelyik pszichológus ilyesmivel. Mert ahogy tudom , ők nem tolják ezt a műfajt. Egyszer voltam valamilyen felmérésem során pszichológusnál és úgy érzem, hogy teljesen hülyének nézne, ha ilyesmiről kezdenék beszélni. Aztán meg olvasom ezeket a hozzászólásokat meg bejegyzéseket, de soha senki nem említi, hogy melyik szakembernél végezte ezt a regressziós hipnózist. Na meg nem hiszem, hogy ilyen egyszerű lenne. Meglengeti az ingát és elkezdem látni az előző életemet, vagy hogy is van ez? Nem vagyok otthon az ilyesmiben.

2017. aug. 19. 11:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
49%

Köszönjük szépen!

Ezek nagyon fontos dolgok, illetve nagyon fontos dolgok lennének szerintem.


Szeretnék valamit hozzáfűzni a #7. válaszhoz (2017.aug.21.13:25).


Az egyik, bizonyos tipusú visszamenős hipno-foglalkozással kapcsolatban mondod, hogy

"..transzformációs hipnózis [..] a hipnózisnak az az ága, ahol [..] érzéseket felhozzák és a tudatalatti irányításával feldolgozzák...".


Csak annyit szeretnék megemlíteni, hogy olvastam valahol egy elgondolkodtató (számomra nagyon elgondolkodtató) véleményt, amely szerint az életünkbe érdemes egyre több és több tudatosságot belevinni úgy általában is, és az ilyen önsegítő ügyekbe is.

És ennek jegyében ajánlja a regressziós eljárások közül az olyanokat, amelyek elmozdulnak az egyre tudatosabb jelenlét és feldolgozás felé.

Vagy legalábbis célül tűzi ki.


Nem tudom, hogy itt nálunk Magyarországon van-e ilyen különbségétel, vagy ha igen akkor hol, és mindez mennyiért.


Azt sem igazán tudom, hogy ez, amit írtam segítség-e nektek, vagy sem, de azért remélem, hogy nem csak felesleges "okoskodás" v. "kötözködés".

Nem annak szántam.

2023. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!