Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miskolcon és környékén van-e...

Merszike kérdése:

Miskolcon és környékén van-e valaki aki reinkarnációs hipnózisban vett részt, azaz visszautaztatták előző életekbe, és megosztaná velünk a tapasztalatait, és beszélgetne erről?

Figyelt kérdés
2017. aug. 19. 21:36
 1/7 VTB ***** válasza:
Én Miskolc mellől származok de ausztriában élek. Pár hónappal ezelőtt estem át egy reinkarnációs hipnózisban. Az érdekessége, hogy a terapeuta aki csinálta itt kint szintén borsodi és elég sűrűn van otthon. :)
2017. aug. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Leírható a publikus része?
2017. aug. 20. 20:14
 3/7 VTB ***** válasza:
Én teljesen szkeptikusként mentem el. Mi a párkapcsolati problémámra kerestünk választ. A lényeg, hogy a Hölggyel volt-e esetleg előző közös életünk...és volt... Teljesen életszerűen voltam helyzetekben, olyan helyszíneken ahol életemben nem jártam és nem is hallottam róla,épületek, évszám pontosan stb... A kedvesemet is láttam a szeme a mosolya ugyan az volt de más testben volt. Mikor léptetett ki a terapeuta ebből az életből (hozott ki a hipnózisból) nagyon nehezen negyedszerre tudtam csak kilépni abból az életemből (jól éreztem magam abban). A hipnózis végén az volt az első szavam, hogy ezt nem akarom elhinni... több nap kellett mire nagyjából felfogtam. Engem nagyon felkavart
2017. aug. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a részletes leírást. Én két problémára keresnék választ. Nem tartottál attól, hogy negatív dolog is történik? Hogyan dolgozod fel a történteket? Álomszerű volt, vagy tényleg olyan volt mintha ott lettél volna valóságosan? Mi a különbség az álombeli látvány és a hipnózisbeli látvány között? Milyen hatással lesz a további életedre ez? Megváltoztatott valamit, vagy segített helyretenni a dolgokat?
2017. aug. 20. 23:14
 5/7 VTB ***** válasza:
Nagyon izgultam és tartottam tőle, hogy mi lesz. Ugye azt említettem, hogy nálam azt néztük, hogy akibe szerelmes vagyok már egy jó ideje most ő pár hónapja behúzta a féket és nem tudom, hogy miért kötődök annyira hozzá mióta csak megláttam. Az is érdekes volt mert mikor először találkoztunk egyből tudtam, hogy ismerem és rá vártam egész életeben. Teljesen életszerűen életem meg az előző életet, érzések stb. Engem nagyon felkavart mert ugye átéltem megint azt a helyzetet. Nem gondoltam volna hogy ennyire valósan látom, élek át mindent.... Amúgy készült róla hangfelvétel is, de azóta se hallgattam vissza. Engem nagyon felkavart, nagyon elgondolkoznék rajta ha még egyszer ilyet csinálnék, hogy bele menjek. Amúgy 40 éves férfi vagyok és hangsúlyozom még egyszer, hogy teljesen szkeptikus voltam. Mikor vissza mentem az előző közös életünkbe és ahogy "megláttam" a páromat onnantól kezdve végig könnyeztem. Érdekes volt átélni megint....
2017. aug. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon érdekes, amiket leírtál. És mit fogsz tudni kezdeni ezzel az információval, miszerint régen a párod most is az? Van lélektárs jelenség is, sőt olyan is, hogy valaki a másikban magát látja, mégis elválnak. Továbbá minden szerelem valahol úgy kezdődik, hogy mintha az ember már látta volna, ismerné az illetőt régről.Miért ódzkodsz a további alkalmaktól? Nem lenne érdekes megnézni más szituációkat is, vagy még korábbi életeket, hátha a mostani párod a korábbiakban is benne volt?
2017. aug. 22. 00:40
 7/7 VTB ***** válasza:
Nem a párom. 5 év ismeretség után most kezdett kialakulni a kapcsolat és egyik pillanatról a másikra behúzta a féket. Nem tudtam pontosan miért mert értelmes választ nem kaptam személyesen tőle. Viszont a hipnózis alatt kiderült, hogy nekünk sok közös életünk volt már együtt és mindig egymásra talál a lelkünk. Mi azt a lehetséges előző közös életünket kerestük amiben a jelenlegi helyzetre választ kapunk. És kaptam... és megtudtam most azt kapom vissza amit én adtam neki akkor, úgyhogy jelenleg szenvednem kell és kitartónak kell lennem. Lehetséges, hogy ha majd itt helyre zökken a kapcsolatunk akkor esetleg kíváncsi leszek még közös előző életekhez. De ezt jelenleg lelkileg nem tudnám elviselni.
2017. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!