Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan emlékezhetek az előző...

Hogyan emlékezhetek az előző életemre?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ha nagyon vonzódom pl egy országhoz akkor valószínűleg ott éltem előző életemre. Rengetegszer van déja vu-m, és álmaimban apró emlék képek jelennek meg,mégis többre szeretnék emlékezni. Van sejtésem hogy ki voltam és biztosra szeretném tudni. Van rá lehetőség?

2017. nov. 2. 11:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Már előző életemben sem hittem a lélekvándorlásban.
2017. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem tudsz egèszen addig amíg a kèpzeleted olyan gyenge, hogy csak gondolkodásra tudod használni.
2017. nov. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg meditálni és minél mélyebbre menni. A lényeg, hogy elcsendesítsd a belső monológodat és egy mélyebb tudatállapotba kerülj. Ott aztán próbálj meg koncentrálni ezekre az emlékekre és hagyd, hogy a tudatalattid segítsen felszínre hozni többet. Én tudom ajánlani a vezetett meditációkat ehhez, külön vannak erre kitaláltak YouTube-on is, ha esetleg tudsz angolul.
2017. nov. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress fel szakembert, az alábbi számon elérheted: 06305997361
2017. nov. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ne higgy minden f.aszságban
2017. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 thoomas26 ***** válasza:
100%

Igen, ha nagyon vonzódsz egy országhoz, például egy erre utaló jel lehet.

Vannak különböző technikák erre, melyet magad is ki tudsz vitelezni - elvileg.

Ha biztosabbra akarsz menni, akkor egy regressziós hipnózist is végző hipnoterapeutát keress fel, aki hipnózis alatt vissza tud vinni előző életedbe, életeidbe. A veszélyeivel ugyanakkor légy tisztában, mielőtt nekifogsz: vedd számításba, hogy egy másik életed ismeretével, annak esetleges traumáit, rossz emlékeit is magaddal hozhatod. Ha erősnek érzed magad ezen információk befogadására, akkor a szakértő által vezetett hipnózis az, ami a legbiztosabb.

2017. nov. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem emlékezhetsz rá, ez nem lehetséges a modern időkben, amikor az emberiségnek nincs kapcsolata a szellemiséggel, nem végzünk tisztító szertartásokat, nem azon vagyunk, hogy a tudatunkat fejlesszük. A vaskorszakban ez kizárt dolog. Ebből az következik, hogy bármiféle alternatív módszer (pl. regressziós hipnózis) alkalmazása nem jár száz százalékos eredménnyel.
2018. jan. 12. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!