Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Borzasztó kíváncsi vagyok az...

Borzasztó kíváncsi vagyok az előző életemre! Hogy kezdjek kutakodni? Rövid történet LENNT.

Figyelt kérdés

Volt 1 srác ( én is fiú vagyok ) akivel imádtam kötekedni. Aztán egy éjszaka vele álmodtam. Szintén beszólogattam neki, de a környezet már más volt. Egy várban voltunk, ahol emlékeim szerint rajta vagy ilyen kolostori vörösesbarna ruha volt, vagy ilyen páncélozott katonai ruha. (Már nem teljesen tiszta ) Az álom ennyi volt, hogy ott állunk egymással szemben, és a környezet is középkori. Ez szerintetek jelent valamit ? Hisz ha pont vele kötekedtem az előző életemben is, akkor ebben az életemben pont nem kellett volna, hisz erről szólna a reinkarnáció, a folyamatos tanulásról, de ezekszerint én nem fejlődtem semmit vele kapcsolatosan... A másik pedig, hogy megmagyarázhatatlanul vonz Brüsszel , mint város. Ennyire egy európai várossal sem vagyok így, csak azzal. Amikor megláttam képeken elősször, már akkor tudtam, hogy én itt már jártam. Valahogy fura érzés kap el azzal a várossal kapcsolatban is.

23/f


2017. jan. 13. 03:51
 1/6 anonim ***** válasza:

"ilyen kolostori vörösesbarna ruha volt, vagy ilyen páncélozott katonai ruha."

Milyen az "ilyen"?

A kolostori ruhát kevered a páncéllal?

.

Amikor megláttad Brüsszelről készült MAI fényképeket, felismerted az előző életedbeli régi várost?

2017. jan. 13. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írta... oda már tehetség kell, hogy egy kolostori ruhát összekeverj egy páncélzattal. :D :D
2017. jan. 13. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább keress fel egy pszichiátert.
2017. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-es


Mint írtam, nem emlékszem pontosan, hogy melyik volt rajta az álmomban.

2017. jan. 13. 11:49
 5/6 mdavid55 válasza:

Reinkarnációs utaztatás által ki lehet deríteni ha érdekel.

És nem a reinkarnáció szól róla,hanem a karma. A kettőt nem összekeverni. :)

2017. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs abban, ha életeken keresztül összebalhéztok mindig, hiszen mindenki évezredeken át viszeget megoldatlan szálakat. Mivel sok előző életed és helyszíned volt, Brüsszellel talán kezdeni kéne valamit, ha már ennyire beszűrődött.
2023. júl. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!