Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ikerláng elvesztése - hogyan...

Ikerláng elvesztése - hogyan lehet feldolgozni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 14. 21:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Szeretnek tanåcsot kerni hogyan lehet feldolgozni ha elvesztettunk valakit, akiröl ugy gondoljuk hogy ikerlångunk volt. Az elvesztes szo alatt nem szakitåst ertek, hanem halål åltali elvesztest.
2017. nov. 14. 21:36
 2/10 A kérdező kommentje:
Szeretnem itt bövebben leirni, hogy miröl is van szo. Husz evvel ezelött talålkoztam vele, vonzalom es szerelem volt elsö låtåsra. Kapcsolatunk nem tartott sokåig mert bevallotta hogy mår van baråtnöje ezert szakitottam vele. Nagyon megviselt, de tovåbbleptem. Nehåny honap elteltevel råm telefonålt. Folytatni akarta, azt mondta megbånta es engem szeretne. Kikosaraztam. Aztån eltelt kb 5 ev miutån ismet talålkoztunk egy veletlen sorån. Ekkor mår el voltam jegyezve egy måsik ferfi åltal. Egy hetveget egyutt töltöttunk, de mikor arra kerult volna a sor, ismetelten kikosaraztam (most utolag ugy erzem teljes szivemböl, hogy ez volt eletem legrosszabb döntese). A hetvege utån utjaink ismet elvåltak. Evekre. Viszont az evek sorån mindig felbukkantunk egymåsnak. Hol ö keresett, hol en öt. Megvolt a sajåt hetköznapi eletunk, neki fia szuletett, nekem lånyaim, de en mindig ugy ereztem hogy ö ott van nekem, es mi egyszer majd egyek leszunk ismet. Sokszor gondoltam rå az eltelt evek alatt, es megannyiszor probåltam megtalålni öt az elmult evekben is, de nem sikerult. Szerettem volna neki elmondani, hogy mennyire szeretem öt meg most is, es hogy mennyire megbåntam hogy elutasitottam öt. Aztån teljesen våratlanul felhivott az ikertestvere iden nyåron, es azt mondta, hogy mår nem tudok vele beszelni, mert meghalt. 7 evvel ezelött! Håt ezert nem talåltam öt sehogy sem. Egy vilåg omlott össze bennem a hir hallatån. Azota is keptelen vagyok felfogni. Szivemböl ugy erzem, hogy vele halt meg a szivem is. Erröl az ikerlång dologrol soha azelött nem olvastam, szåmomra uj dolog. De amikor elkezdtem erröl többet megtudni, nyilvånvalovå vålt szåmomra, hogy ö volt az en ikerlångom. Akit elvesztettem, es mår soha nem lehet az enyem. Nem tudom feldolgozni, es ezert lenne szuksegem segitsegre es tanåcsra.
2017. nov. 14. 22:07
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

"akiröl ugy gondoljuk"

Kik gondolJÁTOK?

Mások nem ismerik fel az idegen ikerlángot, akit pedig annak vélsz, csak a TE GONDOLATODBAN, HITEDBEN VAN.

.

Divatos ez az 'ikerláng' dolog.

Miből állapítottad meg, hogy tényleg az?

Ugyanazon vélemény a világ dolgairól?

Az csak ézetazonosság, nem pedig az Univerzum összerendelése.rról már nem is beszélve, hogy az ikerlángok egyszerre szoktak kihúnyni.

Elvesztettél valakit, akit ikerlángodnak véltél.

Bármilyen durván hangzik is, túl kell lépned, mert az Élet megy tovább.

Ha hiszel az ezotéria ebben az ágában, akkor arra gondolj, hogy neked még -számodra ismeretlen- feladataid vannak!

A

2017. nov. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
Ez nem ikerlàng ez az ego..egyszer akart velem jàrni àltalànosba egy sràc és nemet mondtam mert azt hittem csak szivatni akar..aztán mikor én szerettem volna ő utasitott vissza..majd középsuliba a buszon ujbol ő udvarolt..de ez a megnem
2017. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnem élt szerelem érzése azért nem mulik.
2017. nov. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Erősen nem elhanyagolható esélyt látok erre.

Elme megtisztultsága előtti ikerláng találkozásokat azért csinálnak, hogy nagyon intenzíven mutassanak valamerre. Ez neki is más tanulás volt s neked is.

Már csak örülni tudsz, megtapasztaltad, s tanulni eddigi hibáidból..., amit látsz.

Sosem voltatok külön. Sosem utasítottad el. Most is együtt vagytok. Játékot ne kezeld valóságnak. Otthon majd tökéletesen érteni fogod, az sem lenne baj, ha évcsilliókra lennétek külön, mert valóságban örökké együtt, egymásban lesztek.

Mindent ugyanúgy lehet feldolgozni. Gondolkozz.

Majd otthon megszeretgetitek egymást s látni fogjátok, hamarost játékban is együtt lesztek.

Tudatosítsd, jelenből tudsz csak kiindulni. Ha igazán szereted, legyél boldog s fejlődj.

2017. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
33%
Próbáld becserkészni az ikertestvérét!
2017. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem szereted akivel egyutt vagy. Es a masik egy tulidealizalt valakii.
2017. nov. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ikerlángkapcsolatnak nem mindig a megélt szerelem a célja, sokszor inkább a tanulás, fejlődés.
2017. nov. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ikerlángod volt, ne erőltesd, mert annál nyomorultabbul fogod magad érezni. Ha ikerlángod lett volna, abban a pillanatban érezted volna, és nem csak hét év után, mikor meghallottad, hogy meghalt.


Az önsajnálatot felejtsd el, vannak szép dolgok az életben, ez is olyan volt, egy szerelem.

2018. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!