Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez miert van? Mi a magyarazat...

Ez miert van? Mi a magyarazat erre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h mindig csak jot adok-adok az embereknek, visszafele meg csak rosszat kapok?
2017. nov. 25. 15:11
1 2
 1/13 anonim válasza:
mindig ez van
2017. nov. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mert a szívedben rossz èrzèssel adod nem örömből.

Szeretet+sajnálat=cselekvès=negatív következmèny.

Szeretet+öröm=cselekvès=pozitív következmèny.


Csak a szemlèltetès kedvèèrt írtam le ezeket de mèg ezer ès egy fajta kombináció lètezik ezer ès egy fajta következmènnyel. Nem ár kèt irányba figyelni (befele ès kifele) mert megèrted ezt az egèszet.

2017. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ez ėn esetemben másról lehet szó, mert ha adok a szívemből teszem. Inkább másokat szoktam előrébb helyezni, mint saját magamat. Végén az lesz az eredménye, hogy ėn vagyok a rossz. Gyakorlatilag jobban megérné valóban rossz embernek lenni, lehet a környezet jobban értékelné.
2017. nov. 25. 16:04
 4/13 anonim ***** válasza:
Megèrnè azt erősíteni magadban ès másokban ami a fajunk pusztulását okozná ha nem tartaná vissza az ellentète?
2017. nov. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi a jó és mi a rossz? Szerinted jó szándékkal nem tudsz ártani valakinek?
2017. nov. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De. Viszont az igazi jó szándèk kiterjed az egèszre. Azzal nem lehet ártani mert feltètel nèlküli szeretetből származik. Ne csak a fejedet használd előző mert bele fogsz esni az összes csapdába amit magadnak állítottál fel.
2017. nov. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Azzal nem lehet ártani mert feltètel nèlküli szeretetből származik."


Feltétel nélküli szeretetből adományozol a tesco parkolóban egy csövesnek 20.000 Ft-ot, hogy vegyen belőle ételt és meleg ruhát.


A csávó vesz belőle egy szatyor "tüskét" és meg is issza még aznap este. Részegen kimegy a főútra, ahol egy fáradt kamionos az utolsó pillanatban veszi észre és áttér a szembejövő oldalra, ahol egy szuzukival ütközik frontálisan. A kamionos túléli, de a személyautóban ülő család meghal, apa, anya, gyerekek. A csöves eltűnik, a kamionos viszont egy életre nyomorék lesz lelkileg, mert azon töpreng, hogy mit tehetett volna másként.


Mindeközben te otthon ülsz, békével és szeretettel a lelkedben, hogy ma is "jót" tettél a világgal és milyen szép az élet.


Maradjunk annyiban, hogy fogalmad sem lehet róla, hogy a "jó" szándékod milyen következményekkel fog járni a jövőben...

2017. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Köszönjük, hogy megválaszoltad a kèrdèst. ;)

Ha mindig csak a rosszra számít valaki akkor általában bőven rèszesedik is belőle. Nincs igazam előző? Ezèrt nem adok fizikailag senkinek semmit viszont a felfogását hibakereső, depressziós, pesszimista módról megváltoztatom optimistábbra, bizakodóbbra, merèszebbre ès szeretetőbbre mindenkinek akinek csak tudom.

Ne csak èn legyek boldog. Mindenkinek jár.

2017. nov. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Ha mindig csak a rosszra számít valaki akkor általában bőven rèszesedik is belőle."


Én egy szóval sem mondtam, hogy számíts csak a rosszra. Csupán légy realista. A cukormáz nem teszi jobbá a világot, még ha vakon ragaszkodsz ehhez, akkor sem. Ez a világ nem a cukormázról szól.


Ha egy embertársadat folyamatosan kisegíted, azzal könnyen konzerválhatod a kiszolgáltatott helyzetét.


Én is segítek másoknak, de csak ésszel és nem keresem azt, hogy mások (netán ismeretlenek) problémáival foglalkozhassam. A jó szándék nem minden esetben kifizetődő, az élet nem fekete és fehér, hanem a kettő keveréke. Nem tudhatod, hogy mi a jó és mi a rossz, sem neked, sem másoknak, mivel nem vagy mindentudó. A jószándékod semmit sem ér, ha netán katasztrófa lesz a vége.

2017. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Ne csak èn legyek boldog. Mindenkinek jár."


A bökkenő csak az, hogy nem a Te feladatod mindenkit boldoggá tenni. Mindenkinek saját magának kell keresnie a boldogságot, csupán úgy tudja igazán értékelni azt, amit elért.

2017. nov. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!