Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Csak nekem ellentmondásos ez...

Csak nekem ellentmondásos ez (lent)?

Figyelt kérdés
Azt mondjak hogy 42-49 napig lehet halál után átmenni a fénybe. Ezt akadályozhatja az, ha egy szeretett személy nem tudja elengedni. De ha itt vagyunk mi, akik Elvileg már reinkarnalodtunk többször, vagyis többször átmentünk azon amit az elején írtam, létezhetett az hogy Mindenkit mindenki elengedett 40-50 nap alatt? Mert azért ez ritka, legalábbis a mai civilizacionkba.
2018. máj. 14. 18:40
 1/3 Fish1 ***** válasza:
Lehet az is, hogy elengedtek, de azt azért érdemes tudni, hogy senki sem marad örökre a köztes létben, a túloldalról is segítenek az átkelésben, pl szellemi vezetők. És innen a mi világunkból is át tudják segíteni a hozzá értő emberek az itt rekedt szellemeket.
2018. máj. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
történhet ez fordítva hogy az elhunyt nem akar tovább menni nem lehet erre pontos választ adni
2018. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmiféle átkelés nincsen.Ez totálisan tévtan.A szellemi szféra és a fizikális szféra egymáson és egymásban van.A szellemi szférában alkottatsz meg és kaphatsz ha eljön az ideje egy testet is.De onnantól te nem szűntél meg szellemi lény is lenni.Energialény a szellem vagy aki akarja hívja léleknek.Minden amit látsz azt áthatja az energia.Kinek több kinek kevesebb energiája van.Vagy mondhatod magasabb rezgésűnek vagy alacsonyabbnak.P€ldául a színeknek is van egyfajta rezgése.A feketéjé a legalacsonyabb,a fehéré a legmagasabb.Ezeknek a rezgését jó vagy rossz energiáját nyilván azért érzem mert áthatja valamilyen energia.Vagyis szellemi energia.Mindennek van energiája.A fűnek életenergiája van mint a kőnek.Külön lélek nem lakja.De a fának van külön lelke aki lakja.Vagy a tujának.Rózsának.Embernek.Állatnak.De a tárgyaknak pusztán energiája van.Ha érzed az energiájukat akkor az nem azt jelenti hogy a szellemvilág körülötted van egy összekapcsolódva a fizikális léttel?Nem megyünk sehova sem.Ha meghalsz akkor semmi más nem történik veled mint hogy onnantól újra egy szférában fogsz létezni kettő helyett.A szellemiben.De te ott addig is léteztél amíg a fizikálisban léteztél.Csak nem érzékelted.Nincs fényhaza meg ilyen baromságok.Meg itt ragadás.A szellemvilág körülötted van.Yoda mester mit mondott?Az erő átjár és körbevesz mindent.Ott van köztem és közted.A menyország és a pokol bennünk van.
2018. máj. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!