Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ellentmondásos, visszatérő...

Ellentmondásos, visszatérő álom. Mi lehet mögötte?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném, hogy semmi problémám azzal, ha orálisan kell kielégítenem a párom. Sőt, nagyon szeretek így örömet szerezni neki, és szexuálisan engem is felizgat.

A spermát mindig lenyelem, semmi visszataszító nincs benne. (Értem ezalatt a színét, ízét, szagát, állagát.)


De... álmomban ha ezt teszem (mindegy, hogy a férjemmel, vagy valaki mással, akkor a spermától elkezdek öklendezni. Kiköpöm, és látom, hogy az neon zölden világít. Borzasztó érzés.


Mi lehet emögött?


2011. máj. 20. 20:03
 1/6 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés átmenet a "szex, szerelem" és az "ezotéria" között. Elnézést kérek azoktól, akik úgy érzik, hogy visszataszító, amit írok, de bízom benne, hogy érett, felnőtt emberekkel meg lehet ezt beszélni.

(A másik kategóriában amúgy is 15 az átlag korhatár.)

2011. máj. 20. 20:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdéssel válaszolnék. Mennyire félsz a gyerekvállalástól és mindattól, ami ehhez társul?
2011. máj. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy az álmok tudatalatti érzéseket dolgoznak fel, úgyhogy én is már gondolkodtam azon, hogy mihez tudnám társítani ezt az álmot.

A gyerekvállalástól nem félek, sőt már várom.

Nem volt férfival sem olyan élményem, ami ekkora negatív nyomot hagyott volna bennem.

2011. máj. 21. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Valami tudatallatti az fix
2011. máj. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valahogy nekem nagyon a megtermékenyítéshez asszociálódik a dolog, semmint konkrétan a szexhez
2011. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet abban valami, amit írsz.. erre még nem gondoltam.
2011. máj. 21. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!