Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnációra emlékezhetünk?

Mii77 kérdése:

Reinkarnációra emlékezhetünk?

Figyelt kérdés
Vajon tudatos álomban csak a valoságban megszerzet tudásbol lehet gazdálkodni?Egy magasabb szintű tudatos álmodó előzö életéböl nem tud tapasztalatot szerezni amit ebben az életében még nem tapasztalt?
2018. szept. 11. 11:43
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Akkor nemértem mi ez a mizéria hogy ne lépj rá a gilisztára mert elöző életébe a nagyapád volt
2018. szept. 11. 18:31
 12/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarták mondani hogy minden létező fontos.Csak ilyen kitekert módon.
2018. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

"Namármost a reinkarnáció és a ujjászületés az egy nem?" nem


"Persze ha már mindent megtenultál az élet nevű

Játékban akkor nincs többé reinkarnáció." nem ez a pontos válasz


"De mondjuk aki végig járta már ezt az utat és nem kell többé leszületnie az is visszatérhet önszántábol segítőként" igen, az visszatérhet, szabad akaratából és karma nélkül.


Szerinted mi az, ami az emberből "nem vész el" az átkelésben? Mi az a rész, ami tovább halad az úton?

2018. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Úg tudom mindent viszünk magunkal be érzéseket nem mondjuk ez mindegy is mert amint leszületünk nem emlékszűnk rá csak ha a karmád már ojan tiszta hogy betekintést nyerhetc elöző életeidbe be mijen volna ha aghodnál elözö életedböl való testvéredért szerintem ezért nem viszük az érzéseket és ez így van jó
2018. szept. 11. 19:06
 15/26 anonim ***** válasza:
#7, nem fogom kifejteni, hogy "miben áll ez a teljes ütközés". Ha megtenném, te vagy más velem kezdene vitatkozni, holott nem az én tanításom. Én csak mellékesen felhívtam a figyelmet egy különbségre, és aki akar, utánanéz.
2018. szept. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Kérdező,


tudd, a pokolban van egy bugyor, ahova a hozzád hasonlóak kerülnek: azok, akik két lábbal taposnak a nyelvi szabályokon. A magyar nyelvtan tanárai, akadémikusok és nyelvészek kínozzák őket (igen nagy élvezettel és hozzáértéssel: például le kell írniuk a következő példamondatot hibátlanul: Kedden, huszonnegyedikén láttam a lodzsáról egy Vauxhallt a Dessewffy utcában balra indexelni.), és -biztos helyről tudom- a kondérban, amiben főnek, paradicsomleves van betűtésztával. Érted, ugye? Betűtésztával!


Míg ezen három sorodat elolvastam, éreztem, mennyi rossz karmától szabadultam meg. Igazi, csontjaimig ható kínzás volt.

2018. szept. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ezt jól írtad, Kérdező.Bár mindent nem viszünk magunkkal csak azokat a dolgokat amik által többek lettünk.
2018. szept. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
31%
Ha írnék egy könyvet, amiben reinkarnálódnak az élőlények, akkor emlékeznének, igen. De mivel a valóságban nincs reinkarnáció, az álomnak pedig semmi köze ilyen baromságokhoz, így logikusan nem emlékezhetünk.
2018. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Szerintem pokol nem létezik mert minek pokol ha itt van a föld ezzel azt akarom mondani hogy aki hisz a reinkarnációban az tudja hogyha valami rosszat csináltál ebben az életedben a következöben megkapod ezért van a karma ezalol nincs kibúvás a testet nem küldhetik a pkolba mert az meghal a lélek meg miért szemvedne a test miatt ugyan mindíg küld a testnek jeleket de pl én még nem tartok ott hogy értelmezzem a rossz helyesírással nem kerül senki pokolba és itt nem ez a lényeg
2018. szept. 12. 09:08
 20/26 anonim ***** válasza:
16-os a hozzád hasonlóknak is van egy hely a pokolban még pedig az önelégült barmok bugyrában ahol egésznap a f@$Zt szopjátok a magad fajták lehet hogy ő rosszul ír ez az ő baja de te ugylátszik 1-es vagy szövegértelmezésböl...
2018. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!