Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatjuk, hány előző...

Honnan tudhatjuk, hány előző életünk volt?

Figyelt kérdés

2019. márc. 7. 10:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
9%
Dehogy volt!ez butaság :)
2019. márc. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
8%
Sehonnan mivel nem létezik.
2019. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
9%

A legtöbb embernek egy se, vagy csak egy.

Mivel az emberiség gyorsan szaporodik, ugye.

Ja, és nem voltál híres fáraó, se hadvezér.

És kurtizán se.

2019. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
Ezért legyen nálad mindig notesz, hogy feljegyezhesd, hanyadiknál tartasz.
2019. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
65%
Honnan tudhatjuk hogy hány lesz? :)
2019. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
7%
Lélekvàndorlàs nem létezik.
2019. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
15%
Sehonnan ez csak feltételezés olyan mint az Isten kérdés. Sem bizonyítani sem cáfolni nem lehet persze ez nem érdekli azokat akik vagyonszerzési célból foglalkoznak a témával no meg azokat sem akik romantikus történeteket írnak mert gyakran helyezik erre az alapra a sztorit.
2019. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
85%
Előző válaszolók! Van, aki hisz a lélekvándorlásban (alias reinkarnáció), van, aki nem - ezért nem kell egyből hülyeségnek beállítani. Nyilván ez a dolog egyike azoknak, amit ha megfeszülsz sem tudsz bizonyítani, viszont szerintem lehetséges. Nekem voltak furcsa és érdekes tapasztalataim ezzel kapcsolatban - nyilván nem Napóleon voltam, vagy ilyesmi szenzáció hajhász. :D Szerintem lehetséges, de bizonyítani fixen nem tudod.
2019. márc. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
0%
12:43-as! Valaki a mikulásban is hisz, valaki nem, és igenis be lehet állítani hülyeségnek, és a benne hívőket egy bizonyos kor felett hülyének. :) Lélekvándorláshoz lélekre van szükség, de olyan nem létezik. Az ember személyiségét az agyban végbemenő bioelektromos folyamatok összessége jelenti. A reinkarnáció egy cuki és kreatív elmélet abból az időből, amikor még kevesebb ismerettel rendelkeztünk a minket körülvevő világról. Szóval a válasz a kérdésre: tudhatjuk, semennyi. :)
2019. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem túl jó lenne ha lenne Bármi is a halál után. Sajnos ennél sokkal kegyetlenebb az élet.
2019. márc. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!