Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges, h ez...

Szerintetek lehetséges, h ez a világ elöző életünk pokolja? Annyit gondolkodtam már ezen.

Figyelt kérdés
2009. szept. 1. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
nem is mondasz hülyeséget....hmmmm lehet.
2009. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
lehetséges...
2009. szept. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha megint meghalunk akkor átkerülünk a következő pokolra, vagyis pokolról pokolra kerülünk? Szerintem nem valószínű.
2009. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszer fennt egyszer lennt.Valakinek ez a fennt és valakinek ez a lennt:D
2009. szept. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehetséges.... Miért hisz ennyi ember a bibliában és ehhez hasonló dolgokban? Bár ha valakinek erre van szüksége nem ítélem el. Biztos szép dolog valamiben hinni, ha az olykor segít, csak az a baj nem sok értelmét látom.
2009. szept. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább Purgatóriumnak nevezném. A tesómmal van egy elméletünk, hogy mi van, ha ez a purgatórium, és most dől el, hogy mennybe vagy pokolba jutunk. Persze az is lehet, hogy ez a pokol, de én most annyira boldog vagyok, hogy nem nevezném ezt a világot pokolnak.
2009. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pokolnak nem nevezném.

Nézd meg, milyen jól élnek a buddhisták, tibeti szerzetesek, pedig nincs semmijuk, egész nap csak ulnek és meditálnak, mégis boldogok, mert nem kapta el oket ez a debil nyugati rohanás...

Hidd el, nem pokol ez, ugyanannyi jó dolog van, amennyi rossz.

Inkább egy átmeneti helynek/állapotnak nevezném.

Oszintén megmondva sokmindent megértettem már ebben az életben, de azt nem értem, hogy minek vagyunk itt, hogy minek ez a sok sz@rság ezen a Foldon, miért akarunk mások felett itélkezni... valamiért biztos itt vagyunk, de hogy nem ez a pokol, az szinte biztos.

2009. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

23:25

köszönjük a "tartalmas" választ :D

2009. szept. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. ha ez a világ pokol lenne, mindenki boldogtalanul élne, folytonos szenvedésben?
2009. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
hát ez hit kérdése.menyország vagy pokol értelmezhetö de elég illuzios jellegü. Akinek valamijen nagyon fáj pokolt él meg ha valami nagyon jo pl. sex akkor biztos menyországot. ha elözö életedben nem fejlödtél akkor ismét ugyanazt fogd megcsinálni addig amig ujra nem csinálod és nem fejlödsz. ezt nehéz felfogni de van ijen.
2010. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!