Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van olyan ismerősöd, akinek...

Van olyan ismerősöd, akinek minimum öt évig bevált a "férfi-nő barátság" és nem valamelyik fél bujtatott sikertelen vergődős udvarlása volt a lényege, hanem egyik se próbálkozott a másiknál?

Figyelt kérdés
2017. jún. 21. 12:14
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
És egyik fél sem jött volna össze a másikkal, hogyha az az meggondolta volna magát, hogy jöjjenek össze?
2017. jún. 21. 12:16
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
Nincs. Ilyen nem létezik. Mind lefeküdt egymással előbb utóbb, vagy koppant valamelyik.
2017. jún. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%
Persze, számtalan. A barátságnak az a lényege, hogy jól megértjük egymást, de nincs szexuális vonzalom köztünk.
2017. jún. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Meg itt vagyok én is. Nő vagyok, férjnél vagyok, a legjobb barátom meg egy férfi. Én sem akarok tőle semmi többet és ő sem akar tőlem semmit. Ez a hülyeség, hogy férfi és nő között nem létezik barátság, csak a tinik körében létezik, meg esetleg gyerekes huszonévesek között.
2017. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg ilyen ismerősöm van,nem is értem,hogy miért raktad a férfi-nő barátságot idézőjelbe.
2017. jún. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
26 éve működik! Soha nem volt köztünk semmi. Mindkettőnknek családja van.
2017. jún. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
De hogyha azt mondaná a nő hogy szeretne a titkos szeretője lenni, akkor a férfi 10-ből 9x belemenne, tehát akkor mivel egyik fél többet akar a dolog bujtatott udvarlás, nem?
2017. jún. 21. 12:26
 8/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk küldene egy levelet próbaképpen a nő a férfinak, hogy mit szólna egy kis orális szexhez titokban, akkor nem menne bele 5-ből 5x, tehát akkor akar többet az egyik mégiscsak?
2017. jún. 21. 12:28
 9/30 anonim ***** válasza:
88%
Gratulálok kérdező.Szépen általánosítod a férfiakat.
2017. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
7: az én barátom biztosan nem menne bele ilyenbe. Szereti a feleségét, gyerekeit, nagyon tisztességes, vannak elvei, egyáltalán nem az a csajozós típus. És persze nekem sem jutna eszembe ilyet kérni tőle. Nem is vonz szexuálisan, teljesen más típusú a férjem is, és más típusú férfiak tetszenek.
2017. jún. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!