Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha az ember ikerlàngja "meghal...

Ha az ember ikerlàngja "meghal" akkor a màsik ikerlàngnak is meg kell halnia azon nyomban?

Figyelt kérdés
Ezt akarja nekem valaki megmagyaràzni hogy ha a szerelmem meghalt és ikerlàngok voltunk akkor nekem is meg kellett volna halnom. Kérem hogy csak az ìrjon aki komolyan veszi a témàt!

2019. jún. 5. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Hiszen ikerláng nélkül is lehet tovább élni. Gondolj bele, jó eséllyel nem egy napon és percben születtetek az ikerlángoddal, tehát valamelyikőtök élt a másik nélkül.
2019. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Szerintem sem kell emghalni, ha jól tudom "fentről" ugyanúgy vagy még inkább tud segíteni.
2019. jún. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy olvastam sok helyen. Köszi a normális válaszokat. :)
2019. jún. 5. 17:49
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Ha jól sejtem, elég nagy fájdalom lehet, ha valakinek a társa eltávozik közülünk, nem tudom, miért szekíroz valaki még pluszban ezzel :/
2019. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert megnyugvást ad. Mert ha létezik Isten és lélek stb.es az volt akkor megnyugtat hogy egyszer még találkozunk. Különben el kell fogadni hogy vége,nincs tovább. :( . Az ilyen dolog meggnyugvást és reményt ad :(
2019. jún. 6. 12:44
 6/10 A kérdező kommentje:
Jobb abban reménykedni hogy még itt van vagy ottmaradt vagy talàlkozunk még. Segìt elviselni a hiànyt
2019. jún. 6. 12:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Egy szinten lesznek, de ez alap rezonanciában egy alap szint.
2019. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, sajnálom, félreérthető voltam :/

Valóban veled van még mindig, ez nem kérdés. A szekírozást arra értettem, amit írtál, "Ezt akarja nekem valaki megmagyarázni hogy ha a szerelmem meghalt és ikerlàngok voltunk akkor nekem is meg kellett volna halnom" EZ NEM IGAZ.


Bocsánat, hogy félreérthető voltam.

Egy Namaste emojit illesztenék be most ide, ha tudnám, hogy hogy kell.


(#4)

2019. jún. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én is megtaláltam... és meghalt vasárnap... teljesen magam alatt vagyok...

ráadásul mikor megtaláltam, már haldokolt, kb vegetatív állapotban volt. 5-ször találkoztam vele, beszélni nem igazán tudott, mozogni egyáltalán...

Mikor először találkoztam vele, belenéztem a szemébe és ott abban a percben tudtam, hogy ő az, akiről annyit álmodtam, ő az akit mindigis kerestem, ő az, aki nekem a puzzledarabom... mit érzett ő, nem tudom, csak a nézéséből és abból az energiából ami áradt belőle mikor megérintettem tudtam, hogy ő is úgy érez mint én...


Vasárnap meghalt... teljesen elveszettnek érzem magam, nem találom a helyem a világban, minden szélben, minden napsugárban a felhők között, minden pillanatban keresem...

2019. júl. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem mindkettőtöknek :'(
2019. júl. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!