Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Reinkarnáció és karma

A kérdés

Ha egy ember ebben az életében sérült (nárcisztikus, pszichopata stb), gonosz akkor az a következő életében is olyan lesz, vagy mindent tiszta lappal kezd?

ápr. 16. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
Jah... Tiszta lapá... Lappal a föld alatt.

A válasz 26%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 16. 21:05 Privát üzenet
Manapság már egyre többen nárcisztikus,pszichopata viselkedést tanúsítanak. Kialakulóban van az empátia hiány,és ez a technológiának köszönhető. Ma már nem közösítik ki,aki disszociális viselkedést tanúsít. Nekem már volt az életemben nem egy ilyen,és szépen lassan tönkretett mindent körülöttem(emberi kapcsolatok,karrier),és most kezdhetem az egészet előlről. Plusz mentálisan beteg lettem. Ezt úgy írom,hogy nem hiszek a reinkarnációba,mert ebbe a fos világban én nem akarok újra reinkarnálódni,sem újjászületni.

A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont ápr. 16. 21:19 Privát üzenet
2 ez nem akarás kérdése.Ez 2 dolgon függ 1 vannak olyan személyiség zavar/öngyilkos gondolatak amelyeknek biológiai oka van.Pl az agy kérged nagyon vékony akkor szinte 90% hogy öngyilkos leszel ha nem akkor is a gondolatától.2 az meg hogy milyen hátteret kapsz.2 esetnél ahol elme bajod van azt tovább viszed

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 16. 21:43 Privát üzenet
Ezt biológusok és tanúsitották.Az 1 esetnél viszont nem viszed tovább

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont ápr. 16. 21:44 Privát üzenet
Olyan lesz...

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 16. 21:55 Privát üzenet
Fish1 nevű felhasználó válasza:

Szerintem ha nem oldja meg a fent említett problémáknak a lelki okát, akkor tovább viszi. És mivel az élet olyan, hogy amikor nem oldjuk meg a lelki bajainkat, akkor az mindig visszatér egyre nagyobb pofonok formájában, szerintem ugyanígy működik, ha ezt több életre vetítjük ki.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 17. 04:09 Privát üzenet

Nem nem hiszek a lélekvándorlásban viszont sokáig abban sem hittem hogy a pszichopaták számára létezhet bármilyen megváltás, nézd meg a videót, garantálom megéri.

https://www.youtube.com/watch?v=DakEcY7Z5GU

A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont ápr. 17. 17:59 Privát üzenet
Akik hisznek ebben, azok abban is hisznek, hogy van a karma. Ami bűnt ebben az életben elkövetsz, az elkísér a következő életedben is, a betegségek is ennek köszönhetőek. Ugye milyen édi? Hibáztassuk a beteget a betegséégért, nincs még elég baja. Ha most nincs megoldatlan konfliktusod, volt az előző életedben, azért vagy beteg. Ez igaz a mentális betegségekre is.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont ápr. 22. 14:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Segítség terrorizál a munkatársam. Hogy törjek ki? Mit tegyek?
Túlléphetünk azon, amik voltunk? Igazán hátra hagyhatjuk a múltat?
Tudtok olyan zenét, amitől gonosz pszichopatává válik az ember?
Hitler tényleg olyan pszichopata és zavart volt, mint amilyennek a Hitler, a gonosz születése c. film beállítja?
Szerintetek pszichopata vagy szimplán egy velejéig gonosz ember, aki azt akarja bemagyarázni a gyerekére, hogy bolond?
Tudtok Hannibal Lecternél jobbat?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések a Reinkarnáció és karma rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!