Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mitől flashelhetek be?!

Mitől flashelhetek be?!

Figyelt kérdés
Üdv! Olyan problémám lenne, hogy gyakran történt meg velem mostanában, hohy a legrandomabb pillanatokban elvakulok egy percre, jobban mondva be flashelek. Ilyenkor általában káoszt, zűrzavart és harcot érzek magam körül, egyszer halvány alakok is feltűntek. Nem állok semmilyen szer hatása alatt, kérlek segítsetek, nagyon érdekelne mitől van! Ezenkívül hiszek abban a keresztény tanban, hogy "nem hal meg, aki fegyver által vész el". Már régóta erős megrögzöttségem, hogy magyarként, harcolva haltam meg.
2019. jún. 12. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
oké
2019. jún. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Én inkább egy orvosnak mesélném ezeket, a helyedben
2019. jún. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
szerinetem ez nem normális, keress fele gy dokit
2019. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Nálam ez egy nagymennyiségú alkohol fogyasztása után szokott fellépni. Bár nem feltétlen. Írj kicsit bővebben - álomszerű a dolog? Lehet, közbe kicsit elalszol. Maga a flash, ami igazán extrém drog hatására jön elő, de, hogy állandó jelleggel feltúnjön az életedben drog fogyasztása nélkül, ez konkrét lehetetlen. Hacsak nem vagy drog gyártó. ^^ 24/F
2019. jún. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennek nincs köze valami pánikbetegséghhez, valami szervi vagy neurotikus tünethez? orvos!!!!! ez lehet valami agybaj is és viccen kívül mondom, orvos!
2019. jún. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!