Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Igényes és valós paranormális...

Igényes és valós paranormális felderítő csatornák youtubeon?

Figyelt kérdés
Angolul gondoltam, mert sejtem hogy magyarul nincsen, de esetleg angolul van valamilyen paranormal investigator csatorna amit ajanlanatok?

2019. aug. 11. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Az igényes és a valós szerintem ütik a paranormálisat.
2019. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Műsort tudok neked ajánlani, nem csatornát: Szellemlabor (Ghost Lab)


https://www.youtube.com/watch?v=6mylg5wGUbA

2019. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Itt látható Obama egyik testőre aki nem egy átlagos ember: https://www.youtube.com/watch?v=k2mjs_gdMAI

Ezt a videót sok helyről törlik és próbálják nevetségessé, komolytalanná tenni. Hivatalos magyarázatot a látottakra Amerika a mai napig nem adott.

2019. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
#3: Nehéz lenne hivatalos magyarázatot adni egy rossz felbontású, gyenge megvilágítással készült videóra, amin a narrátor válltig állítja, hogy Obama kopasz, néger testőre reptilián, és elromlott(?) az alakváltó készüléke. Ha én lennék az amerikai kormány szóvivője, én sem reagálnék egy ekkora baromságra, mert csak magamat járatnám le.
2019. aug. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából olyasmire gondoltam, mint például Shane Dawson ghost huntingos videoi, tehát nem egy tv műsorra vagy ilyesmire, azert tettem hozzá hogy youtube, valami ami icipicit úgy valosagosabbnak érződik
2019. szept. 9. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!