Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Előfordul hogy egy nagyon...

Előfordul hogy egy nagyon régi házban az előző lakó szelleme ott marad? El lehet űzni vagy inkább el kell költözni máshova?

Figyelt kérdés
2019. aug. 18. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
A szellentése az lehet ott, azt érzed.
2019. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%

Hogy a szellemek valóságosak-e vagy se, ez olyasmi, amin mái napig iszonyú sok vita van, és egyik félnek sincsenek meggyőző érvei.

Amennyiben valóban van ott kísértet, meg kell szentelni a házat, a rémregények szerint ez elűzi.

2019. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előfordulhat persze..de mit vettél észre? Mi történt? Írj bővebben.
2019. aug. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
0%
Gyűlöllek kérdező!!!!
2019. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy a padláson hangok szoktak lenni és amikor felmegyek hogy megnézzem akkor csend lesz. Van egy fotel az egyik nagyobb szobában és előfordul hogy nem ülök bele mert úgy érzem hogy valaki ül már ott. Tegnap éjjel ugyan abban a szobában a csillár fénye vibrálni kezdett.
2019. aug. 18. 15:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell képzelődni! A padláson lehet egér, macska, denevér, stb. A fotelban nem ül senki, csak te képzeled. A csillár fénye pisloghat, h áramingadozás van. Nincsenek szellemek.
2019. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy egyetlen egy darab egér is borzalmas nagy zajt tud csapni,félelmetes. Macska is olyan. Amikor felmész, persze hogy elhallgat hiszen jó hallása van, fél és hallgat. De ettől függetlenül lehet szellem is, de akkor nagyon hideget éreznél,és lenne más jelenség is.
2019. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ******?! ***** válasza:
22%
Minél többen vagytok annál alacsonyabb a lakbér, áram, gázszámla stb.
2019. aug. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Szellemek nincsenek, ez mind a tudatlan, buta emberek félelmeinek, képzelgéseinek a kivetülése. Nézesd meg magad pszihiáterrel.
2019. aug. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

előfordulhat. Én egy présháznál láttam az öreget pipázni.

nem kell elöltözni, meg mondod, neki, hogy már nincs az élők sorai között megnyugtatod, hogy a házat biztonságban épségben fogjátok tartani és felkéred a távozásra, ha nem távozik, felkeresed az eltávozott rokonát és megkéred, hogy mondja el ugyan azt, hogy eltávozása után eladták a házat, és hogy már nem kell őriznie házat.

Amennyiben továbbra is ottmarad gondolkozhatok a költözésen, vagy a szellemirtókban....

Nekem az öreg meglepődött és bement az omladozó falak közé, szép ház volt anno, 10-20 éve... így megmondtam a dátumot is. azóta nem láttam!

2019. aug. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!