Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Sürgős! Egy nagyon okos...

Sürgős! Egy nagyon okos alakváltó szellemet szeretnék megidézni hogy helyettem vizsgázzon! Lehetséges?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy nagyon nehéz vizsgám, gondoltam egy szellem tudna felelni helyettem, csak sajnos nem tud tételt húzni mert nincs anyagbeli kiterjedése...

2020. jan. 6. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A 6. tételt húzd...
2020. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Fókuszálj 1-2 tételre, amiről úgy érzed, hogy azt fogod húzni. Nekem ez bejött érettségin és államvizsgán is.
2020. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én meg is idéztem, akkor jöttünk rá, hogy nem tudja megfogni a tollat (írásbeli vizsgám lesz) azt a tanácsot adta, hogy inkább tanuljak, gyakorizás helyett
2020. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nincsenek okos szellemek, hisz már középsuliba sem veszik fel őket, mivel képtelenek prezentálni az áltsulis bizit.
2020. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Inkább szúrd a tollat a kezedbe és mossa el a vér az összes asztalt meg széket. Ha elázik a tinta és caffog a papír, akkor vége van...

De én nem akarom, hogy bántsd magadat! Ne csináld kérlek!

2020. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Te már alapból egy nagyon okos alakváltó szellem vagy.
2020. jan. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ész hova mész ha világod káosz, ha értelmed zűrzavar és szíved kő?
2020. jan. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

jól van megidéztem egyet

3 óra alvás és kb 5 óra folyamatos tanulás után majd én leszek a szellem, és ha nem adja meg legalább a 3ast akkor kisérteni is fogom a tanárt

2020. jan. 7. 04:22
 9/13 anonim ***** válasza:

ilyen ostobaságot rég olvastam..ha ez vicc akar lenni, akkor inkább oda írd!!!!!


ha nem, akkor nem fog sikerűlni a vizsgád.

2020. jan. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

már sikerült

4es lett

2020. jan. 7. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!