Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vannak olyan szervezetek akik...

Vannak olyan szervezetek akik ilyen természetfeletti lényekkel foglalkoznak? Mármint vadászokra gondolok..

Figyelt kérdés
Olyanokra akik évszázadok óta vadásznak..Pl egy család vagy szervezet..Mint az árnyvadászok vagy a hellsingből az angol protestáns lovagrend

2020. júl. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Soros

Szabad kőművesek

Jógások

2020. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Most láttam egy sorozatot, a címe 50 states of fear.

Az USA 50 államából mutatnak be horror legendákat, rémtörténeteket.

Websorozat, ezért mindegyik rész 6-10 perces, de egy legendára több rész is jut. Az egyik legenda a Grey Cloud Island sztorija. A műsor szerint létezik egy kapu, ami egy másik világba nyílik, ahonnan mindenféle természetfeletti dolgok jönnek át a mi világunkba. Él ott egy család, akiknek a kultúrája eléggé nordikus és vadásznak ezekre a lényekre. A sztori bugyuta és sokkfaktorra épít, de a vadászok kivitelézés és jelmezek nagyon jók.

pl. [link]


Mondjuk utánaolvastam a helynek és a hely max inkább kísértet járta és egy legenda sem szól sem vadászokról, sem emberevő szörnyekről.


Mindenesetre a "slayer" a Buffy sorozatból szimpatikusabb, mert ő legalább nem öl embereket.

De amikor valaki slayerré válik, akkor egyedül kell szembenéznie a természetfeletti erőkkel. Igaz később Willow aktiválja a slayer vonalat és sok potenciális slayer válik valódi slayerré.


Ja, meg ott a Warrior nun, aki a glóriahordozó. A kereszteskard rend vezetője, ami harcos apácákból áll, akik démonok ellen harcolnak és ördögöt űznek. De egyedül a glóriahordozó, a warrior nun rendelkezik természetfeletti képességekkel, mivel ő hordja az angyal glóriáját, amivel feltámasztották az első warrior nunt.


Most hirtelen más vadászok nem jutnak eszembe, de még biztos van pár.

50 states of fear vadászai Minnesotában élnek, de nem javaslom a felkeresésüket, mert megölnek.

A slayerek nem tudom, de szerintem Kalifornia vagy ahol megnyílt egy hell mouth.

A warrior nun és a rend Spanyolországban, azt hiszem.

2020. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Miért ölnének meg?
2020. júl. 12. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Persze, Sam és Dean Winchester:-D
2020. júl. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Miért nem egy film ajánlót sorolsz fel? ;D
2020. júl. 12. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:
3. Csak, erre nem adnak magyarázatot.
2020. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem de olyanokról tudok aki kiherélik a szellemeket
2020. júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!