Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ennek van jelentése?

Ennek van jelentése?

Figyelt kérdés
Olyan hajnali 2 3 körül lehetett amikor felkeltem (rendszeresen felkelek ilyenkor). Próbáltam visszaaludni de elnéztem a szobám másik felébe ahol sarki fényhez hasonló jelenséget láttam(sárga színű volt) Nagyon megijedtem aztán felkapcsoltam a lámpát és elkezdtem youtubeozni hogy elterelje a figyelmem. És ennyi. Nem tudom ennek van e jelentése, azt tudni kell rólam hogy szeretem a mitikus fura dolgokat, az aurát is tudom látni néha ha nagyon koncentrálok valakire/valamire. Ma meg lila dolgokat láttam a falamon, elsőnek egy kört aztán pedig az egész falam lila lett, szintúgy felkapcsoltam a lámpám stb.. Gondolom ennek is lehet valami jelentése mint az aurának. Mielőtt vki jönne hogy hülye vagyok meg minden(xdd) ezért olyanok írjanak akik TUDJÁK hogy ez mi lehet. Ha látok még ilyet írok. Köszönöm szépen előre is aki válaszolni fog!

2020. okt. 11. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehet csak találgatni tudok

lehet 2-3 mögött, lehet ez áll

[link]

[link]

[link]

a sárga fény meg nekem nem jelent sokat

de

[link]

[link]

[link]


ezek jutottak eszembe,

2020. okt. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszi, megpróbálok nem enni zsírosat este. De altalaban akkor jut eszembe nekem is melegszendót csinálni. Köszi még1x
2020. okt. 11. 17:20
 3/3 A kérdező kommentje:
NEEE, VÉLETOEN FÉLIG HASZNOSRA NYOMTAM. Hasznosra akartam....
2020. okt. 11. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!