Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem van rajtam?

Szellem van rajtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az egész ott kezdődött, hogy egyik éjjel csak úgy bevertem a fejem az emeletes ágy tetejébe. Utána valahogy kikerültem a folyosóra ahol a szárítónak neki estem. Mostanában levert vagyok, rossz a közérzetem, hányingerem van és fáj a gyomrom. Néha csak hideg levegőt érzek magam körül. Éjjel recseg a parketta és sorolhatnám.

Szellem van a közelemben? Vagy rajtam?

Válaszaitokat nagyon köszönöm!



2021. febr. 2. 11:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mindig szellemet keresni. Nem lehet, hogy agyrázkódást kaptál? Kis emlékezetkiesés, levertség, hányinger az tudtommal tipikus tünete az agyrázkódásnak, meg írtad is, hogy beverted a fejed. Keress fel egy orvost
2021. febr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, ez már majdnem egy hete történt. A para dolgokat nem csak egyedül észlel(t)em.
2021. febr. 2. 12:52
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Új helyre költöztél? Vagy csináltál valami olyat, ami előidézhette a szellemet? Pl. Ouja tábla,szellemidézés stb? Vagy jártál olyan helyen, ahol rád ragadhatott?
2021. febr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem, 6 éve itt lakom ,nem voltam sehol, nem idéztem. Nem tudom, hogy mond-e mellé valamit a folytonos fejfájás.
2021. febr. 2. 13:42
 5/20 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nincs szellem körülötted, de ha megnyugtat, szorj sót a küszöbre, imádkozz.
2021. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
3-as vagyok. Akkor passz. Ezt így ennyiből, neten keresztül nem lehet megválaszolni.
2021. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Tesóm görög szellem neveket a olvasott egy 2 hete most jutott eszembe. Lehet az is, hogy váratlan vendéget hívott.
2021. febr. 2. 13:55
 8/20 anonim ***** válasza:
91%

Miért olvasott görög szellem neveket

?

2021. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, poénnak találta...
2021. febr. 2. 15:50
 10/20 III. A nagy károly ***** válasza:
40%
igen, 12 millió forintért cserébe elűzöm rólad
2021. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!