Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Találkoztál már csodatévő...

Találkoztál már csodatévő emberrel?

Figyelt kérdés
A csodatévő embereknek milyen különleges képességeik vannak?

2021. febr. 14. 19:46
A kérdező szavazást indított:
Igen, találkoztam már.
Nem, nem találkoztam.
28 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Csak szélhámosokkal akik annak képzelték magukat
2021. febr. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SZücsöm ***** válasza:
72%
Nem.
2021. febr. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindig nyert a lottón, mindig olyan 90-100.000Ft között.

Testnevelés tanár volt, később producer, de hamar visszavonult, természet gyógyászattal és pszichológiával kezdett el foglalkozni. Mindig boldog volt, a kisugárzása is mindig kedves volt. Energiával gyógyított. Saját gyógykészítményei voltak. Emlékszem egyszer leöntöttem magam felforralt tejjel, megmostam és azonnal beledörzsölt valamit, aznap még 5x tettem a kezemre, rögtön lehűtötte és a rák vörössége másnapra elmúlt. Mindenki megvolt rajta döbbenve, mert azelött nagyon csúnyán nézett ki.

Máskor nagyon meg voltam fázva adott egy vizet, amibe bele kevert valamit, és pár órán belül semmi bajom nem volt. Más gyerekének a 2-ős személyiségében segített. Ilyenek. :)

2021. febr. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy időben én is az voltam.
2021. febr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!