Krisz303 kérdése:

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

2021. márc. 6. 18:00
 1/8 A kérdező kommentje:

Mi lehet ez?

Apukám 2009ben autó baleset miatt pesten volt korházban. A sztori a következő olyan éjfél, egy óra körűl aludni készültünk. Kint voltuna nagyszobában és arra lettünk figyelmesek hogy egy felnőtt ember magasságban lebegő zöld szempár jött felénk. Óriás Schnauzerünk berontott és ugatva elüldözte. Máig is emlékszünk rá. De hogy mi volt azota is kutatok de semmi. Hát ha ti találkoztatok már ezzel a lénnyel és tudjátok mi ez. Mert hiába kutatok semmi márra már 23 éves vagyok és azóta se semmi hír hogy mi lehetett.

Mi lehet ez?

2021. márc. 6. 18:00
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Álom.
2021. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Gyurcsány Ferenc
2021. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Olyan nagy a világ, hogy bármi lehetett.
2021. márc. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Apukád remélem meggyógyult. Az eset után nem történt semmi tragédia? Esetleg egy régebb elhunyt rokon, ismerős lehetett, vagy a házhoz ragaszkodott "valaki"
2021. márc. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Ez most otthon történt nálatok vagy a snaucer is bent volt a kórházban?
2021. márc. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem álom volt. Öcsém és nővérem is emlékszik mai napig. igen otthon voltunk nővérem öcsém és én.a lakásban mi voltunk az első lakok. Akkoriban senki sem halt meg a családunkból. De viszont apukam mögött egy enber meghalt. De nem hiszem hogy szellem lett volna. Mert lebegő zöld szempár sehol nincs emlitve szellemeknél. 2009óta könyvekben kutattam interneten és semmi eredménye.
2021. márc. 7. 02:51
 8/8 anonim válasza:
2021. márc. 9. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!