Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A démonok emberekből lesznek...

A démonok emberekből lesznek vagy hogyan születik meg egy démon pontosan?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 7. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%

A démonok korábbi, milliárd évekkel ezelőtti teremtés eredményei.

Túlélték annak a teremtésnek a megsemmisülését, és most itt vannak, de itt teljesen idegenek és haszontalanok.

Nem rosszak, nem jók, csak idegenek a teremtésben.

2021. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Grimfox ***** válasza:
36%

Abban biztos vagyok, hogy Mózes öt könyve közül a 3-5 közötti könyvekben van. A 3. rémlik, de fejezetet, verset most nem igazán van plusz energiám kikeresni. Nekem úgy rémlik, hogy amikor kőtáblán lehozott törvényeket kifejtik, akkor, de ha nem csak az emlékezetem, akkor később is, a bírák könyvében is mintha említenék, meg a kánaáni bevonulás alatt is.

Nem írja sehol, hogy azért bűn, mert babona. Azt írja, hogy ne kövess olyat, aki szellemet idéz. Meg más hasonlókat se.

Ne keverd a spiritualitást a spiritizmussal. A spiritualitás a szellemi élet felé fordulás. A vallásos hitben való elmélyedés spiritualitás. A szellemi javak keresése a földi javak helyett. A spiritizmus egy főképp 19. században divatos okkult irányzat, ahol vélt, vagy valós kísérteteket idéztek meg szeánszokon. Mielőtt valamit barmoságnak könyvelsz el, érdemes pontosan informálódni a szó/fogalom jelentéséről. A spiritualitás nem csak szellemekkel, varázslással, meg hasonlókkal foglalkozik. Ez egy gyűjtőfogalom, akárcsak a vallás, a tudomány, vagy a közoktatás.

2021. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!