Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van logikus magyarázat?

Van logikus magyarázat?

Figyelt kérdés
Péntek este filmeztünk a barátnőmmel. A szekrényen lóg egy nyaklánc, ami a semmiből elkezdett imbolyogni, olyan erővel mind ha valaki megbökte volna. A barátnőmmel csak egymásra néztünk. Mind a ketten nagyon meglepődtünk. Abszolútt szkeptikus vagyok a szellem/kísértet témában, de ezt nem tudom hová tenni. Ajtók, ablakok zárva, szóval huzat nem lehetett. Kívancsi vagyok hogy mit szóltok hozzá... Péntek óta nem hagy nyugodni a dolog.

2021. máj. 10. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha péntek óta nem találtál rá szkeptikus magyarázatot, akkor vagy mindet elvetetted (hibás módon a jót is), vagy keresni sem kerestél rá választ.
2021. máj. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Lehet csak kijjebb nyílt az ajtó
2021. máj. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hanyadikon laktok? Sima földmozgás is lehetett, amit te nem éreztél.
2021. máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

nálam egyenletlen a talaj. a tökéletes szekrényem is néhol dülledten van. a szekrényajtók hol leejeebb hol feljebb vannak. sokszor reccsen, roppan és nyekereg. még az éjszaka közepén is. a nyílászárókon eleve van kis szellőzőnyílás, de az erkélyablakom eleve szar, szóval ha idateszek valamit látszik olykor a szellőmozgás.

volt h fekete gyöngynyakláncot tettem oda s imbolygott. most álomháló van s az mocorog.

de gondolom ha a szekrényajtókra akasztanék valamit akkor olykor az is imbolyogna amikor reccsen stb.


nálam azért vannak para dolgok. nemcsak szellemek tudnak ilyet művelni amúgy.

pl: egy kristálykövem a szekrényről nagyerővel rám repült. falon ütésnyomok, üvegen volt h kézlenyomatok(letisztítottam a nyílászáró üvegét s másnap fura nyom volt ott. egyedül lakok. azt hittem h madár ment neki az ablaknak. de később jobban megnéztem s belül volt a nyom, négy kéznyom)


na ezek para dolgok.

bár nem kizárt h a te eseted is ilyen.de ha logikus magyarázatot akarsz akkor a fenti példáimra gondolj.

2021. máj. 11. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Lehet nekirepült egy bogár.
2021. máj. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%

Mi is jártunk így egy jó pár éve. Az ajtó ki-be csukódott többször egymásután, huzat nem volt. Mellesleg, ha olyan huzat lett volna az ajtót mozgassa, azt mi is éreztük volna. De le is ellenőriztük, ajtók, ablakok csukva voltak.

A kérdésedre válaszolva... Szerintem, ha nem volt huzat, és mozogott a cuccos csak úgy, akkor nem zárhatjuk ki a paranormális tényezőt.

2021. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Egy gyíkember szelleme volt, azonnal hívjál ördögűzőt, különben rosszabbra is fordulhat, és nem csak a nyakláncok fognak imbolyogni!
2021. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!