Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy küldjek el egy démont...

Hogy küldjek el egy démont egy emberből?

Figyelt kérdés

Részletesebben üzenetben írom le, hogy jöttem rá.

2 éve ismerem a személyt, és rá kellett jönnöm, hogy 2 személyiséget kell megkülönböztetnem benne. Az egyik az aki benne van, érzem, hogy rossz és roppant erős ártó démon. Hogy honnan érzem? Mert volt, hogy mikor rájöttem erre, hogy megszállott mondtam hunyja le a szemét, elmondtam Szent Mihály arkangyalnak imákat Istennek is. Mondtam magamba az imákat úgy hogy ne hallja és mondtam ha érez valamit szóljon. Erre megszólalt, hogy rosszul érzi magát meg kirázta a hideg. Utána napokig rosszul voltam ugyanazt éreztem mint ő mikor megszállottság alatt volt. Átment belém, ő vissza hívta magába azt a valamit ami belém szállt és én megkönnyebbülést hirtelen kipihentséget és jó közérzetet éreztem. Onnan tudtam igen egy démonnal van dolgunk. Mit tegyek? Csak komoly emberek válaszát várom!



2021. máj. 22. 17:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Arra nem gondoltál hogy pl. Nem sokat evett és azért érezte rosdzul magát mert éhes volt? Ilyenkor cukrot kéne mérni és vérnyomást ahelyett hogy ilyeneket találgass. Oh persze az az apáca is aki meghalt a pap és a társai miatt mert azt hitték ördög van benne közbe meg egy súlyos betegség miatt voltak olyan tünetei.


Érezted? A pszhé sokmindent elhisz.


Csak egy pl. Hütőkocsiba rekedt sofőr aki azt hitte be van kapcsolva a hűtő a hűtőkocsiba. Nem volt be kapcsolva, 25 celsius fok volt de ennek ellenére mikor kinyitottak az ajtot fagyasi seruleseket produkalt pedig nem volt 0 celsius fok alatt a hőmérséklet.

2021. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

* rosszul


* pszihé

2021. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Grimfox ***** válasza:
82%

Teljesen mindegy, hogy a démon valóban benne van e az említett személyben, vagy nincs. Avatatlan, képzetlen embereknek, pláne ha keresztények, tilos még csak próbálkozni is a kiűzésével. Igazi űzést csak avatott, és képzett pap végezhet. Szabadító imádságot lehet érte mondatni egyszerű pappal is.

Ha csak a gyanús is, hogy valaki meg van szállva, egy keresztény akkor sem próbálkozhat annak kiűzésével. Az egyház ezt elég szigorúan tiltja. (a katolikus, és ortodox egyházak is)

2021. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenkiben,két értelem van az egyik az agy,másik az én !
2021. máj. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hívj papot. Ők értenek ehhez
2021. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
szerintem ez disszociatív személyiségzavar.
2021. máj. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért is tennéd? Miért is küldenéd el?


Annak, hogy ott van, oka és célja van. Ha volna beavatottságod, tudnád. Így, hogy nincsen, ne piszkáld, mert csak fokozódni fognak a bajaitok.

2021. máj. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Csak szakavatott ember tudja kiűzni, a páromon is volt egy, majdnem belehalt.
2021. máj. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez tényleg működik? Nem tud orvos segiteni rajta csak egy pap?
2021. máj. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
Hogy tudna egy orvos kiűzni egy démont? Mindegy ez a beszélgetés kezd egyre érdekesebb lenni
2021. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!