Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi szóltok Simon Parkes angol...

Mi szóltok Simon Parkes angol munkáspárti képviselő kijelentéséhez: Illuminátus családba születtem, kapcsolatban állok a reptilián fajjal és a mantid lényekkel?

Figyelt kérdés

Néhány érdekes részlet az interjúból:


"egészen kicsi korom óta kapcsolatban állok több földönkívüli fajjal is, rendszeres találkozóim vannak velük, és egy nagyon bonyolult, szövevényes kapcsolat van köztem és a földönkívüliek között."


"valódi édesanyja egy 2-2,5 méter magas mantid (sáskaszerű lény)"


"Annyit mondhatok, hogy nemcsak a reptiliánok vannak itt, hanem más csoportok is hozzáadták a genetikai anyagukat ehhez a kísérlethez, vagyis az emberi fajhoz. Mindannyian kapcsolódunk a lyraiakhoz a lyrai háborúk révén, ahol is a reptiliánok kényszerítették a lyraiakat, hogy szerte szét szóródjanak a galaxisban. Alapvetően 12 lélekcsaládból inkarnálódunk ide a Földre. Ebből az energetikai csatából ők profitálnak, mert részt vettek benne az elején és részt kell venniük benne a ciklus végén is, ami történetesen most van. 12 földönkívüli faj keverte bele a saját genetikáját az emberi fajba évezredekkel ezelőtt, és ennek révén részt vesz az emberiség életében a bolygón."


"A Marson élő mantidek és reptiliánok nagyon-nagyon régen egyezséget kötöttek egymással az emberiség manipulációjára és erőforrásainak használatára vonatkozóan. A mantideknek azonban mára egészen más terveik vannak az egyezség kimenetelét illetően. Így aztán összekülönböztek a reptiliánokkal. A marsi bázison szolgáló katonák belekeveredtek ebbe a konfliktusba."


"A Marson és a Holdon lévő bázisokról egyébként elmondható, hogy Ádámnak és Évának nevezik őket. Ezeket eredetileg a kis szürkék építették, amit aztán később az emberek újraindítottak, ami nem tetszett a reptiliánoknak és ez konfliktusokhoz vezetett (különösen a Holdon, de a Marson is). Mára az emberi erők ott szegregálódtak és nincs saját területük, ami felett rendelkezhetnének."


Mindezt egy politikus mondta, nem Pataky Attila. Erre mit léptek szkeptikusok?


[link]



2021. júl. 8. 19:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
20%

Már máshol leírtam, de megismétlem itt is.

Nagyon sok nemember él köztünk a Földön ilyen vagy olyan okból. Leginkább leszületett angyalok és más fényküldöttek, kisebb számban valamely istenség megtestesülése és ritkábban sárkányok (pl. én) akik emberként élnek itt.

A szkeptikusok ezt sosem fogják elhinni, mert könnyebb nekik hazugságban élni, mint szembesülni a valósággal.

2021. júl. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
54%

Én egy szabadkőműves páholy vezetőjének a szolgája voltam.Beavatást kaptam,minden tudatosan, az előrelépésem miatt csináltam.Rituálékon részt vettem, kötelező volt.Igazából hétköznapokban a papírmunkák intézése, sofőri munka volt nála.Majd évek alatt, egyre durvább dolgokat láttam.Amikor az áldozati mágia bemutatása volt, és elvágták az ütőerét a nyakán, majd egy szűz aranykehelybe felfogták a vérét, különféle mágikus dolgokat mondtak fölötte, majd körbeadták és mindenki ivott belőle, akkor döntöttem el, hogy innen mennem kell.

Igazából németbe költöztem néha szoktam ezo-s fórumokra írni, mert érdekel még mindig a téma, de csoporthoz nem csatlakoznék soha többet.

2021. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy a 2-es válaszoló csodálatosan szemléltette, mondani bármit lehet, de amíg kézzelfogható bizonyíték (A kis szürkészőld reptiliánmantidszabadkőmüves nem integet a nekem a sarki vegyesboltban hogy "Szia, itt vagyok és létezem")nincs, addig semmi okunk elhinni.
2021. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
#1 te egy alakváltó reptilián vagy?
2021. júl. 8. 20:56
 5/29 anonim ***** válasza:
73%
Sok volt az lsd.
2021. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
74%
A Marson nem a jégharcosok élnek?
2021. júl. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
81%
fénymag.hu bazmeg XD mindig ide járok ha hiteles információ kell XD
2021. júl. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
58%
amúgy erről mér 2012ben is cikkeztek
2021. júl. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
82%

"Mi szóltok"

Azt szólom, hogy Angliában is, de az egész világon bárhol, hülyének lenni alkotmányos állampolgári jog. Még ott is, ahol Alkotmány sincs, helyettesét Brüsszeltől hazáig vonatozás közben meg lehet írni.

2021. júl. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 SZücsöm ***** válasza:
71%

Szerintem meg Simon Parkes skizofrén családba született és kapcsolatba került bizonyos tudatmódosító szerekkel és egyéb szubsztanciákkal.


1 es a szkeptikusok azért szkeptikusok mert bemondásra (nagyon helyesen) nem hajlandóak elfogadni egy állítást igaznak.


De amint elkezdesz tüzet okádni vagy repkedni biztos vagyok benne hogy sokkal elfogadóbbak lesznek a mondanivalód irányába.


Amíg viszont ez meg nem történik szerintem jogosan gondolhatják rólad hogy sárkány helyett inkább egy hegyi troll vagy esetleg egy bolondgomba.

2021. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!