Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez a dolog?

Mi lehet ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ma mikor a mamám elment a boltba én akkor Keltem fel mikor már nem volt itthon hutohoz mentem Kajáért és hallottam hangokat a szobájukban oda Kiabáltam de senki nem szólt be nagyon megilyedtem mamám eleinte nem hitte el de mikor haza jött a nehéz fotel oda volt tolva teljesen az ajtóhoz alig tudtunk be menni be volt zárva egyepkent nem bírtam be menni na szóval de ez nem elég meg a szekrény is Kivolt nyitva minden szekrény Kivolt nyitva

Valaki mondja meg mit Kezdjek ezzel a dologgal meg

Néha érzek fura szagokat éjszakánként olyan erős szagokat mint a rohadt húsé vagy olykor spré szagokat érzek a ház minden táján

És rengetegszer találok pénzt is az utcákon már többször volt a Kapunk előtt 500 Ft nem értettem a dolgot nagyon félek leci segítsetek!!!



2021. aug. 14. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Esténként ha rohadt húsos vagy más szagokat érzel akkor lehet hogy szellem van ott.

Habár azt a foteles dolgot nem értem annyira.

A pénzes dolognak szerintem ehhez nincs köze. Nálunk is sokszor hagynak el pénzt.

2021. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

#1

Miért lenne a szellemnek rohadt hús szaga?

A rohadt hús-szag nem lehet a szellem tulajdonsága, hiszen a krematóriumban végzett test szelleme is visszajárhat.

A szag anyag, a szellem, ha a falon átjárni tud, akkor nem lehet az.

Ha a szellem tiszta energia, a szagot csak anyagból tudja előállítani, a hús szagosodásához nem elég pár perc.

2021. aug. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
És az nem lehet, hogy valaki turkált a szekrényben, eltorlaszolta az ajtót; azután meglépett mondjuk az ablakon??
2021. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ablakot nem lehet Kinyitni teljesen zárva van még mi sem tudjuk Kinyitni meg én is zajokat hallottam a szobábol mondja meg valaki miez
2021. aug. 14. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

szagot bármi entitás tud produkálni.

azthiszed h mindenkit eltemetnek? s a gyilkolt elrejtett hullák?

2021. aug. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak amúgy megijeszteni, de komoly dolog van nálad.

takarítsatok ki fullra. sarkakba egy marék sót s egy egész babérlevelet rakjatok.

2021. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Ha kénes szagot érzel, akkor gratulálok meglátogattak a kis szürkék.
2021. aug. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Először is nyugodj meg.:) Én már milliószor tapasztaltam ilyeneket, Ne félj tőlük, ők ezt akarják. A félelemmel csak jobban odavonzod és táplálod. Szóval ne félj, miért is félnél? Mit tud veled csinálni? Én már olyan szintre emeletem ezt a dolgot, hogy engem abszolút hidegen hagy ez a dolog, szóval sz.rd le.


A másik lépés, hogy mondogasd magabiztosan és közben érezd a saját erődet is, hogy Fény vagyok és nem eshet bántódásom, erősebb vagyok ezeknél a lényeknél. EZ AZ ÉN HÁZAM. TAKARODJATOK.


Nézzetek körbe a lakásba, mi az ami most került oda? Új tárgy, bútor? Vagy valami régi holmi? Kezdjetek el kidobálni a lakásból mindent, amire nincs szükségetek, majd ezután takaríts ki. Engedj forró vizet és moss fel vele, közben az járjon a fejedben, hogy megtisztítom a lakást, szellőztess ki, engedj be minél több fényt, vegyél fehér zsálya füstölőt és menj végig minden szobában és akkor is ugyanezekkel a gondolatokkal cselekedj.


Képzeletben képzeld el a házatokat kintről és vond be egy fehér pajzzsal és a mamádat és magadat is.


A legmocskosabb helyekkel kezdjétek a takarítást. Olyan helyek, amik már évek óta nincsenek ápolva. Pl pince, kamra,padlás.


Vehetsz fehér gyertyát is és azt is programozd be a védelemre.



Pénzt találni azt jelenti, hogy a fentiek tisztelnek és becsülnek és értékes embernek tartanak.

2021. aug. 15. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8/8 ja azt elfelejtettem mondani, hogy van-e tükör a szobában? Ha igen takarjátok le.:D
2021. aug. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nem azt mondom, hogy nem hiszek a szellemekben, de az, hogy oda tolna egy fotelt... Mondjuk úgy, hogy érdekes.
2021. aug. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!