Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ki hisz a szellemekben?...

Ki hisz a szellemekben? (Közvélemény kutatás)

Figyelt kérdés
Én tisztában vagyok vele nem nekem kell a segítség. Mármint azokban a szellemekben amik velünk együtt élnek, és nem a mennyben vagy pokolban vannak. És nem is az, hogy az ember test plusz lélek, lélek=szellem. Konkrétan az észlelhető kísértő szellemekre vagyok kíváncsi

2021. aug. 17. 19:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, hiszek a szellemekben
Nem, nem hiszek a szellemekben
66 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Hiszek bennük.
2021. aug. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudok szavazni mert azt sem tudom mondani,hogy szerintem nem léteznek,meg az sem hogy léteznek...én hiszek istenben,démonokban,angyalokban mindenben de csak ilyen 50%-osan,tehát fent hagyom annak a résznek is az esélyét hogy egy orbitális fa.ág mind az amit gondolok :D
2021. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek bennük teljes mértékben
2021. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Girlll3 ***** válasza:
95%
Hinni próbálok. Nem vetem el a létezésüket.
2021. aug. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván az ezotéria kategóriában nem kapsz majd megfelelő képet az átlag ember véleményéről.

Én nem hiszek bennük, de, amíg nem cáfolják, addig nem zárom ki teljesen a létezésük lehetőségét.

2021. aug. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem hittem bennük, de történt már velem olyasmi, amire azóta sem találtam logikus magyarázatot. Azóta már magam sem tudom.
2021. aug. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Godaime ***** válasza:
64%

A fizika törvényei szerint lehetetlen a létezésük. Senki nem volt képes egyértelmű bizonyítékot találni, a legtöbb amit kapunk az néhány homályos kép, manipuált felvétel vagy drogos/ szellemileg sérült ember beszámolója.


Tehát nem valószínű, hogy léteznének.

2021. aug. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
85%

#7 a fizika általunk jelenleg ismert törvényei szerint.

Egy példa: már akkor is haltak meg emberek vírusfertőzésekben, amikor még fogalmuk sem volt arról, hogy léteznek vírusok.

2021. aug. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 Godaime ***** válasza:
25%
Ez így van, de a vírusok nem természetfölöttiek.
2021. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Godaime ***** válasza:
18%
Mikroszkópon keresztül te is láthatod és megvizsgálatod őket.
2021. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!