Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Richard Shaver Föld alatti...

Richard Shaver Föld alatti világai létezhetnek?

Figyelt kérdés

Olvastam régebben egy ufómagazinba erről az emberről a történetét, hogykét faj él a Föld alatt. Az egyik egy alfaja elkurcsosult és idióta lett a Föld alatt, azok a kis szürkék vagy kik. Most ismét olvastam egy cikket ettől. Van benne valami?


Shaver elképzelése szerint a derók a Földet eredetileg benépesítő idegenektől származnak, és egy 12 ezer éve bekövetkezett napkatasztrófa miatt kényszerültek a felszín alá. A derók technológiája annyival magasabb rendű, hogy irányítani tudják az emberiség gondolatait, így titokban tarthatják föld alatti világuk létezését. 945-ben az Amazing Stories magazin egy olyan történetet mutatott be, amelyet Richard Shaver mondott, aki azt állította, hogy nemrég vendég volt a Föld alatt [link]



2021. aug. 23. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Van ezzel egy kis gond:

pár km-nél mélyebben már nem lehetnek barlangok, mert összeroppannának.

2021. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de állítólag nem. Vékonyan vannak kivájva, utak vannak azt írják
2021. aug. 23. 13:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Írni azt lehet.

20 km mélyen már szilárd anyag se nagyon van, csúszik minden. Láttál már fejen álló hegyet?

Na, ott ilyenek vannak (csak nem levegő van alattuk, hanem sűrű folyadék).

2021. aug. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a Verne könyv az alapja?

Utazás a föld középpontja felé (1864)


Azt tovább gondolták, összemosva a szürkékkel és huala. Elmélet/fantázia


A szürkékről, az időutazós, jobban tetszik, mert ezt easy cáfolni. Míg az időutazás egy olyan elképzelés ami megmozgatja a fantáziát.

Emiatt bár nehezebben komolyan vehető, de legalább tudományos úton nem cáfolható. 😉

Mert minek kéne?

2021. aug. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 klimaesvillany pont hu válasza:
Nem Verne: H. G. Wells írt erről az "Időgép"-ben.
2021. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Jóval Verne elõtt írtak errôl. "Agartha" keress rá.
2021. aug. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem a pokol van odalent. Oda megy a bűnös lelkek sokasága. Ott sötét mely barlangok vannak és a gonosz ördög uralkodik a sátán. Nem véletlen sötétség van a mélység én de ez a jelenlegi fizikai emberi felfogással nem egyezik. Csakis egy írás igaz az ufo cikkek meg kamu. Ha nem hiszitek hogy a pokol létezik majd magatok fogtok járni benne. Ijesztő véres entitasok és démonok akikkel jobb nem kikezdeni mert a pokol lényei. Isten a föld alatti sötétbe küldte sátánt és démon gyermekeit. Alacsony rezgés van odalent csak a perverzió és a brutális bűz van odalent. Nem véletlen vannak lyukak a földön mindenütt mert azokon keresztül lejut az ember a pokolba ha akarna de nem megy le senki. Aki beesik onnan már testileg nem mászik ki. A mennyvilágot fentebb kell a felhők fölött keresnie. És nem űr vagy galaxis van. A sok scfi író elhitette az emberekkel hogy van űr. No de kérdem én. Mért mutatnak az emberek előtt hazugság felvételeket töménytelen CGI digitális formában csillag szerűségeket meg azt hiszik hogy lehet Marson járni vagy valami. Ez is butaság mint minden más. A hindu torusz szerint dimenziókban élünk. Föld alatti mély sikok vannak és földön vagyunk és vannak felette sikok. 7 db dimenzió van. Mindben különböző van. Az se véletlen műve hogy látjuk halál után magunkat és választjuk merre megyünk. Velem senki nem fogja elhitetni hogy űrlények vannak márpedig sem szürkék sem reptilian gyíkok nincsenek vagy ragyogó bután kínai szemű plejádiak. Zordas nagy fantázia szülemények ezek. Csakis az létezik amit már leirtam.
2021. aug. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
94%
Vallásos fanatikus emberek a világ legkorlátoltabb lényei...
2021. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
És olyan magasról fütyülnek a tudományos tényekre - egyáltalán: a TÉNYEKRE - hogy az már fogalom.
2021. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
17%

Miért kedves utolsó? Mondanál egy darab bizonyítékot ufók létezésére? Mutass fel két kezeddel. Mi az hogy korlátolt ember a vallásos? Jó akkor te meg pénzbe hiszel ezt is elfogadom. Anyagba ragadt ember aki nem lát az egyszeri földi életén kívül és azt gondolja hogy nem létezik mennyi, pokol, sem több élet sem több lehetőség több fizikai testben. Az ilyen emberek nagyon unalmasak tudnak lenni, ha csak a semmibe meg a pénzbe hisztek az a ti bajotok. Mellesleg amugy meg a nagy földönkívüli manipulátorotok akik minden cikket írnak az mind a sátán démoni eredetű irásokbol keletkezett. Eleve egy butaság a pentagrammot csak a béna ufo irányzattal keverni. A pentagramm nem a föld, levegő, tűz, víz, és béke jelképe. A zsidó csillagbol ábrázolt kép egy hamis jelkép.

De egyben a sátán fiainak szándéka hogy itt nagyon buta emberek vannak. Igazi birka az emberi faj nagyrésze. Nem látod be hogy igazam van. A te kormányod a te pénzed és a te hamis barátaid az mind az ördög és démonjaitok pusztulása egyszerre. A káosz van most mert a fenevad ideje alatt nincs béke és szabadság.

Két oldal harcol, a szabadságért vágyók és az elnyomásért akarók. Sok ideje van ez. És néhányan bedőltök egy egyszerű hamis ténynek hogy ufók léteznek? Xd az ufo járműveket a nácik hozták létre még a világháboru elején. Onnan ered ez, illetve a lopakodó járművet hívják ufonak. A magasból lecsap. Ennyi

2021. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!