Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki kristály vagy indigógyermek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 15:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt jelenti, hogy én ilyen képet vágok: ":-O", miközben azon gondolkozok, hogy kik azok, akik az EKKORA HÜLYESÉGET beveszik :-O Mert vannak...
2010. szept. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
A kristályt nem tudom. De az indigó gyerek ha,hozzád ér a másolata leszel.
2010. szept. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

"De az indigó gyerek ha,hozzád ér a másolata leszel"


Orvos látott már?

2010. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

jajj, miért kell szegény kis unatkozó, antiszociális gyerekeket bántani?


inkább társaságba kellene őket vinni, mert az kell az egészséges szociális fejlődésükhöz. Ennek hiányában mindenfélét kitalálnak, hogy ezt meg azt látnak és hallanak. Ez egy jel a szülő felé, hogy valami nincs rendben, nem pedig felsőbbrendű hatalmat jelöl.


Mellesleg már minden mese ami a TV-ben megy teljesen káros a kisgyerekekre, mert mindegyik szereplő "szuperhatalommal" rendelkezik, amit a gyerkőc is utánozni akar.

2010. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Azt, hogy hiperaktív.
2010. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különöset.

Okkultistaként mondom, hogy ez csak egy címke, ami mögött jó biznisz lapul, és igazságként próbálnak eladni egy téves nézetet.

Lényegében hiperaktív vagy egyéb viselkedési vagy testi problémás gyerekekre szokták ráakasztani ezt a címkét, ami a szomorú szülőket azzal kecsegteti hogy a gyerekük különleges, és speciális feladata van a Földön.

Lényegében azonban az emberiség egésze változik, az emberiség mondhatjuk globálisan válik érzékenyebbé a szemmel nem látható dolgokra, ellentétben ezzel az indigós állítással, miszerint csak néhány ilyen csillagokból érkezett gyerek érzékeny ezekre.

2010. szept. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Ájhevnó ***** válasza:
93%

Egy riportot voltam hajlandó megnézni róla.

Egy tanácsom van. Ahol a harmadik csakrát, az energiakristályokat és az elektromágneses hullámokat egy mondaton belül használják, attól óvakodj, mert biztos átverés.

2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
ha jól pofán vágott volna apád tudnád hogy a pofon után indígó leszel és csillagokat látsz és véletlen benyomod a tv ahol a Tomi kristály reklám-ja fogad
2010. szept. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
ha kristály gyereked lesz/van bizony vigyézni kell mert ha leejted eltörhet:/ így volt ez velemis a fejemet vissza kellett ragasztani a nyakamra.
2010. szept. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Én ezekben nem hiszek.Arra voltam kíváncsi,hogy mit jelentenek.Na de mind egy.
2010. szept. 6. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!