Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hallottál már a Mike rém nevű...

Hallottál már a Mike rém nevű lényről?

Figyelt kérdés
Elég közismert lehet, mert már sokszor hallottam a nevét, de fogalmam sincs, ki vagy mi ez a bizonyos rém.

2021. nov. 25. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mostmár igen.
2021. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Igen, de ártalmatlan, olyan nyájas hogy kenyérre lehet kenni. :))
2021. nov. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ő Vajk rém öccse.
2021. nov. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtörténik az észlelés futok a kamerámért és rögzítem. Ezt szoktam tenni a bejárati ajtómmal is, ami időnként nyitogatja önmagát.
2021. nov. 26. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag egy észak magyarországi húsüzemben valamiféle titokzatos események során egy húsüzemi massza életre kelt és ezt a pástétomos lényt hívják a környékbeliek Mike rémnek. Az üzemet az eset végén bezárták, azóta is romosan, elhagyatottan áll... az évek alatt több helybeli embert is eltűntnek nyílvánítottak akik a lezárt üzem területére mentek, ami érdekes, hogy nem is keresi őket senki, tehát a történtek valósak és titkolják.
2021. nov. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Sőt én már ettem is belőle. Könnyű megfogni mert általában nem mozog gyorsan, bár én láttam már nagyon sebesen gurulni. A fémes páncélt ami a testét borítja könnyű átvágni es lefejteni róla, de nem éri meg: elég rossz íze van...
2021. nov. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én titokban nyalogatni szoktam amire eléggé impulzív reakciókat szokott tenni. Olyan is volt, hogy egész éjszaka kergetőztünk a pajta körül.
2021. nov. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Múltkor úgy megijedtem tőle,hogy a tudatalattim rögtön lefordította angolra,Mike rémből My scream lett...
2021. dec. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!