Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lennétek olyanok mint a...

Lennétek olyanok mint a szellemlovas?

Figyelt kérdés

Én sokszor érzem azt, hogy szívesen lennék olyan mint a filmbéli csatlós. Csak én kicsit többet akarnék, nem csak a sötétben és nem csak a főbűnösöket leckéztetném, hanem általánosságban, próbálnám az általános emberi rossz természetet is visszafogni.


Jó tudom, biztos klinikai eset vagyok, első az lesz hogy kattos vagyok.


2022. jan. 11. 12:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki akar ilyesfajta dolgokat, világhatalmat is, bár igaz a legtöbb ember nem irányítani akarna, hanem kb playboy herceg lenni vagy hasonló ez alatt.
2022. jan. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Minek?
2022. jan. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy kattant. A szellemlovas az egyik kedvenc filmem és nagyon látványos volt. Szóval én lennék szellemlovas, mert nagyon rossz látni, hogy egyre több gonosz, rosszindulatú ember van a világon, úgy terjed, mint valami fertőző betegség. A tévében a híreket már régóta nem nézem, mert szinte csak az van benne, hogy ki kit, hogyan ölt meg, erőszakolt meg. Az állatkínzásokról nem is beszélve. Jobbá kellene tenni a világot.
2022. jan. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen lennék egy ilyen különleges ember, de csak ha nincs felelősségem. :)
2022. jan. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#3 lol ki néz híradót az öregeken kívül? :D én is emiatt nem nézem. Csak az IGN start-ot :)
2022. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5-ös, azt csak egy példának, hoztam fel, de azt te honnan tudod, hogy ki mit néz? A híreket nem kell lekorlátozni az öregek szintjére.
2022. jan. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Onnan hogy ma már kevés tini néz tv-t és így még kevésbé híradót
2022. jan. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor szerinted csak tinik és öregek vannak a világon? A tinik nagy többsége, aki nem nézi, és a másik véglet az öregek, akik nézik. A középosztállyal mi a helyzet? Nem tudom, te hol élsz, de komolyan.
2022. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8. dolgoznak :DD
2022. jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es érdekes én is dolgozok 3 műszakban, mégis van időm híreket olvasni, ami érdekel, filmeket és sorozatokat nézni, olvasni, plusz még ott van a háztartás.
2022. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!