Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan kell EVP felvételt...

Hogyan kell EVP felvételt csinálni?

Figyelt kérdés

mondjuk a nagymamám házáról lenne szó, sokszor érzem hogy ott van, pedig meghalt 3 éve.


a házában halt meg, és minden évben a ház riasztója az évforduló napján beindul este 9 körül.


akkor járt a mama mindig haza a munkából.


de egész évben vannak olyan dolgok, mint pl: valaki mondta, hogy biciklivel ment el a ház előtt, és mintha az azcár látta volna az ablakban, meg én is, a hangját hallottam, meg olyan érzés, mintha sokszor ott lenne.


hogy kell EVP-t csinálni?


kamerát próbáltam, felvette az egeret.


a riasztó nem indul be az egérre, kisállíttűrő.

előre is köszi!


2010. szept. 9. 15:34
1 2
 1/17 M@x ***** válasza:
10%
EVP-t sima kamerával az életbe nem fogsz felvenni!!!! Ahhoz venni kell különleges kamerát!
2010. szept. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
az evp felvétel elve eleve hülyeség. háttérzaj, nemtöbb.
2010. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azér kössz.
2010. szept. 9. 16:27
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nekem sikerült. Egyszerűen a bekapcsolod a mobilodon a hangfelvétel módot, majd kérdezel valamit, pl.: valamelyik elhunyt rokonodtól, utána vársz még néhány másodpercet, és utána állítod le a hangfelvételt.

Amikor kíváncsiságból kipróbáltam, nem hittem, hogy a kérdésemre válasz is fog érkezni.


De nem ajánlom, hogy háborgasd a "túlvilági rokonodat", mert nagyon rosszul fog esni neki. Megtapasztaltam.

2010. szept. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 M@x ***** válasza:
81%
utolsó: mesélj részletesebben!!!!
2010. szept. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Én is szeretnék tudni részleteket!

Mikor feltöltötted a gépre, akkor lehet hallani, vagy simán a telefonban is?


Megismerted a hangját, vagy csak egy hang beszélt?


Érthető, vagy bele kell képzelni?


Fel tudod tölteni?

2010. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
83%
láttad a fehér zaj című filmet? Úgy.
2010. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

18:43 vagyok


Amikor visszajátszottam a mobilon, akkor teljesen tisztán és hangosan lehetett hallani. A dédnagymamám hangja volt, aki 14 évvel ezelőtt halt meg. (Ez érthető, hiszen ő tőle kérdeztem meg, hogy milyen a halál után. Erre óbégatással felelt, ezért gondolom, hogy nem örült neki, hogy kapcsolatba léptem vele.)


Nem tudom feltölteni, mert néhány perccel később letöröltem. (Nagyon megijedtem, és édesanyám is.)

2010. szept. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10%
ja persze, én is próbáltam beszélni a dédnagymamáddal, és csak nyögéseket hallottam, mintha valaki épp keményen dongetné... Hát ez fura, lehet hogy a te telefonod megzavarta, ezért zombihörgéssel elijesztett...
2010. szept. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Szia!

Nem kell hozzá semmi különleges dolog. Elég bármilyen cucc, amivel hangot tudsz rögzíteni.

2010. szept. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!