Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hol lehet a sellők élőhelye?

Hol lehet a sellők élőhelye?

Figyelt kérdés
[link]
2022. márc. 3. 17:14
1 2 3
 1/29 krwkco ***** válasza:
100%

"Hol lehet a sellők élőhelye?"

A cikk világosan megmondja:

Egyrészt a japán Shikoku szigetnél ahol a Csendes-óceánból fogják ki őket. (Eddig számszerint egyet.)

Másrészt az USA-ban, majom és hal formában élnek, amig össze nem rakják őket. (Ennek a változatnak, mindet összeszámolva -az elsőtől az utolsóig- a dokumentumokban szereplő darabszáma 1.)

2022. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
A második változatodról nem hallottam még. Gondolom nem komoly példa akart lenni hanem gúnyolódás, szarkazmus, a téma hiteltelenítése.
2022. márc. 3. 18:47
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
A mítoszok világában.
2022. márc. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 LeonScottKennedy ***** válasza:
100%
Látom a kérdező végig sem olvasta a cikket, másképpen nem tett volna fel egy ilyen ostoba kérdést.
2022. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4


Mit hagyhattam ki a cikkből? Ígérem, elolvastam.

2022. márc. 3. 18:55
 6/29 krwkco ***** válasza:
100%

"Mit hagyhattam ki a cikkből?"

Idézet a cikkből:

"P. T. Barnum, akinek az élete ihlette a 2017-es The Greatest Showman című kasszasikert, hasonló példányt állított ki New York-i Amerikai Múzeumában, mielőtt az 1865-ben leégett.

Ezt a múmiát, amelyet egy hal hátsó felére varrt majom törzséből és fejéből készítettek, állítólag Fidzsi-szigetek partjainál fogták ki, majd később japán tengerészektől vásárolták meg."


"Ígérem, elolvastam"

Ez valami időutazós szöveg? Az időutazásra is van bizonyítékod?

2022. márc. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6


Az egy HASONLÓ példány volt amit valóban összevarrtak, de ez még semmit nem jelent. Ezt a példányt amiről a cikk szól jelenleg vizsgálják, meg szeretnék fejteni a rejtélyét.


Azért érdekes lehet melyik majomnak van olyan feje és fogazata. Na mindegy. Napi szkeptikus meg is lett volna.

2022. márc. 3. 19:30
 8/29 krwkco ***** válasza:
100%

"Az egy HASONLÓ példány volt amit valóban összevarrtak, de ez még semmit nem jelent."

Valamiből csak két példányról tudunk. Az egyikről semmit, a másikról azt hogy összevarták. Ez semmit nem jelent?


"Napi szkeptikus meg is lett volna."

Nem mondom, hogy megvolt a nap áltudományos ezo kérdése, mert némelyik még ennél is rosszabb volt a maiak közül.

És még nincs éjfél.

2022. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

"Napi szkeptikus meg is lett volna."


Mégis mit keres a természettudomány rovatban egy MESEFIGURÁKRÓL való kérdés?


Sellők nem léteznek. Ez a kérdés ah Ezó rovatba, azon belül a természetfeletti lények alrovatb való.


Nehogy már még te legyél elégedetlen.

2022. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

8


Miért jó szkeptikusnak lenni? Feltölt? Jó érzéssel tölt el? Szerintem tiszta negatív energia társul emellé a magatartás mellé. Az ezósok legalább pozitív energiájú emberek, szórakoztatók. De a szkeptikusok annyira lelombozók.

2022. márc. 3. 19:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!