Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tudnátok nekem valami informác...

Tudnátok nekem valami információt írni erről?

Figyelt kérdés

TikTok-on van egy magyar lány, aki azt mondja Belial megkérte a kezét. És sok más külföldi TikToker is ezt állítja. Csak Ők nem Belial jegyese, hanem van aki Loki, Odin stb társa. Van aki állítólag hozzá is ment.

Godspouse vagy valami hasonló.

(Olyan válaszoljon aki jártas az ilyen spirituális dolgokban)



#spiritualitás #démon #Odin #Loki #Godspouse, házasság
2022. máj. 29. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

Én Jézus jegyese vagyok.

Egy apáca

2022. máj. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-es, hogy lesz egy apáca Jézus jegyese? Milyen modszere van ennek? Vagy Te az egyház álltal? Vagy hogyan?
2022. máj. 29. 20:29
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy az apácák annak vallják magukat. (Nem 1-es.)
2022. máj. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet nem leszek a véleményemmel népszerű, de az az igazság, hogy ez a dolog nem létezik. Ez egy borzalmas és káros trend. Ezek a lányok az iskolában, életben nem túl népszerűek, és ezt a TikTokon kompenzálják. Konkrétan azzal, hogy egy istenség jegyesének, házastársának mondják magukat. Ettől nem lesznek népszerűek a közvetlen környezetükben, de a TikTokon egy bizonyos kör menőnek tartja, vagy legalább szivecskézi a videóikat.

Szerintem van abban valami borzasztó, amikor a konkrétan rokkant tizenéves lány csinálja a videót, hogy a godspousingnak mennyi hátránya van, amit ugyanúgy vállalni kell. Hogy neki azért rossz, mert az ő szerelme plátói, meg iszonyat messze van, és hasonlók. Valójában meg mindannyian tudjuk, hogy neki nem ez nehéz az életben, csak arról sokkal nehezebb beszélnie.

Egyébként nem tudom, hogy ki az a magyar TikTokker, aki Belial jegyesének vallja magát, őt még nem láttam. Azonban még mennyien mondhatják magukról ugyanezt, és miért kell ezeknek az istenségeknek ennyi depis tinilány. Ez a lányok egy részének showelem a videóiban, a többiek meg a rossz körülményeiket temetik ebbe a képzelgésbe, hogy őket egy felsőbb erő választotta.

2022. máj. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nice85 ***** válasza:
15%

Szia! A démonok nem házasodnak, eljegyzés sincs... de vannak Etsy-n kapható haunted (szellemjárta) gyűrűk, ékszerek amikhez szellemet, incubust(férfi szexdémon), démont idéznek a hozzáértő mágusok... Bármit kérhetsz, de nem mindenki ért hozzá...sok a csaló...min. 100€, de van aki 300€t is elkér egy kötésért... és attól hogy megcsinálják még nem biztos, hogy érezni fogod...ez a dolog hazánkban nem divat, de Amerikában és Angliában nagyon az... és működik de csak ha nyitott a harmadik szemed rá, és ez elég ritka... De szerintem a szerelmed jegyezzen el, ne démon... A démonokkal nincs semmi gond, de ők spirituális tanítók... nem pedig vőlegények... Belial a leghatalmasabb, legerősebb védő démon... bármibe kérheted, gyűrűbe, nyakláncba, de létezik olyan is hogy a születésedhez kötik...


Remélem kielégítő választ adtam! A dolog hihetetlen, de tényleg működik... viszont csak a komolytalanok hirdetik ezt TikTokon.. feltűnési viszketegség... az egész TikTok az... de ez a haunted ékszer kötés tényleg létezik... és szerintem tökjó dolog...csak tartsd titokban, mert hazánkban azt aki "hangokat" hall zárt osztályra viszik... és ez azzal jár, csak hogy tudd... kisérteties... és jó buli de csak addig míg titok...

2022. máj. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nice85 ***** válasza:
38%
Még valami, ha valakit tényleg kiválaszt egy démon, vagy maga Lucifer, azt nem szokás ablakba tenni, sem TikTokra, az hétpecsétes titok és csak kettejükre tartozik, és komolytalanságra éretlenségre vall, ha valaki ezt kiposztolja, vagy dicsekszik vele... ha tényleg létrejött a kötés köztük, komoly büntetésre számíthat az illető a démontól az ilyen komolytalanságért, de legalábbis érvénytelenné válik a kötés, és visszaveszik az ezzel járó képességeket...
2022. máj. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nice85 és hasonló hozzászólások miatt álmodoznak ilyesmiről a lányok. Nem kellene.
2022. máj. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nice85 ***** válasza:

Szerintem az álmodozás mindenkinek a magánügye, ahogy a vallás is... ha valaki Jézus jegyese akar lenni, legyen apáca, lelke rajta, ha valaki démont akar lelki barátnak, vagy eladni lelkét Sátánnak, szintén az ő saját ügye... viszont szerelemnek tényleg valódi ember a jobb... az incubus, és a szexdémon jó buli, de mivel szellem ezért nincs testi érintkezés... ami szerintem fontos a szerelemben... De nem beszéllek le erről a dologról, mivel ha tényleg érdekel, akkor adtam lehetőséget hol keress rá...

;-)

2022. máj. 31. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen gyűrűk?
2022. máj. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!