Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Energiagömb vagy mi? Kép.

Energiagömb vagy mi? Kép.

Figyelt kérdés

Találtam ezt a fotót itthon. Nem én vagyok a képen.

De amint látjátok a bal oldalon van, a szívtájékon.

Érdekes. Nézzétek meg teljesen szabályos köralakú.

Ja és nem photoshoppal lett készítve.

Vélemény?


2010. szept. 18. 17:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Mint fényképész mondom neked, hogy ez igenis kosz valamelyik lencsetagon. Ha a gép tükörreflexes, akkor lehet olaj, ha kompakt akkor simán csak por, vagy a frontlencsén egy kis nedvesség.
2010. szept. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%
hagyd, antonius, aki hülyeségekben akar hinni, azt úgysem tudod meggyőzni.. :(
2010. szept. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

utolsó. nem akarok hinni hülyeségekben. csak kiváncsi voltam a véleményekre. és megkaptam a választ és elfogadom.

köszönöm

2010. szept. 20. 17:00
 14/18 anonim ***** válasza:
63%
"szívtájékon".... az a hónaljad te balf.asz :D
2010. szept. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kérdező te vagy a 12 éves,amikor megjelent a kép legszívesebben fejbe lőttem volna magam,ez most tényleg orbitálisan fájt!Sírhatnékom támadt,csapkodtam a homlokomat.Miért akar mindenki ilyen hü*lyeségekben hinni?-.-"

Energiagömb...Pff...Már bocs de ez nagyon szánalmas volt.Ennyire még te sem lehetsz tájékozatlan...De ezek szerint még is.Na,emberek,idáig fejlődtünk,azaz vissza! :)

2010. szept. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Tényleg nem kellett volna kiírni ezt a kérdést.

Legalábbis nem ide.

Hanem valahova ahol normálisan válaszolnak a kérdésre.

10ből 7en azért írnak ide hülyeségeket hogy másokat cikizzenek. Azért mert ők nem tudják felfogni ezeket a dolgokat, poénkodni könnyebb.

Ebben a témakörben most olvastam el vagy 10 kérdést, de a kötöszködő tudatlanok többségben vannak.(tisztelet a kivételnek)

2010. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Két dolog lehetséges:

- porszem, neadj' isten vaku rávillatontott egy lencséhez szálló szöszre

- szíved körül univerzumból enzionált neokasztánikus energiagömbök keletkeztek az exponálás pillanatában.


Aki utóbbit látja, annak javallom iratkozzon be pár asztrálgömbfogótanfolyamra (80.000ft) és vegyen pár energizált kristályt. Mindenképp föld eleműt!


Istenem, hogy elsötétedik az emberiség...

2011. máj. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok.

Por kamera előtt: [link]

[link]

2011. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!