Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült rajtam kívül az Ouija tábla segítségével szellemet idézni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 15. 15:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
82%
Spoiler: neked sem sikerült
2022. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mit ragozzak azon hogy nekem sikerült.
2022. jún. 15. 15:05
 3/22 anonim ***** válasza:
65%
Rendben. Szerintem vannak fehérköpenyes úriemberek, akik nagyon szívesen idéznének veled szellemet. A zárt osztályon találod őket.
2022. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
nincs ember a vilagon akinek barmivel is sikerult volna szellemet idezni. ennek az az oka hogy szellemek nem leteznek
2022. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
30%

Nekem már sikerült.

Meg még sok embernek.

Sajnos kérdező, az előttem válaszoló pár trollnak, akik még sértegetően is írnak, nem kell velük foglalkozni.

Ők még spirituálisan alsó szinten vannak, képességeik még alacsony szinten állnak.

2022. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
A szellemidézés lehetséged, de nem ilyen fajta módokon mint egy sima szellem tábla. Ahhoz, hogy egyáltalán kapcsolatba kerülj eggyel komoly erőfeszítéseket kell tenni. Nem fog bárki szellemet idézni azzal, hogy megpróbálja ezt a táblát.
2022. jún. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Itt nem igazán az a fajta "halott ember szelleme" megidézése van, hanem sokszor a felettünk lévő szellemi entitások válaszolnak.

A szándékaik vegyesek, és ismeretlenek, és általánosságban szerintem a negatív irányultságuak "jönnek" válaszolni.

2022. jún. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
55%
🤦‍♂️🤦‍♂️😅😅 Édes jó istenem. Milyen emberfélék vannak már komolyan. Fátylat a táblás használóra. Egyébként illúzió az összes spirituális butaságod. Tanuld már meg hogy nincs befolyása semmilyen szellemi lénynek azaz emberi léleknek a fizikai anyagi formára. Ami meghalt már nem tud semmit sem befolyásolni. Sűrű fizikai anyagi teremtett világ ez, mely csak egy lélek megszállt hüvelybe lenne. Mint egy kényelmes ruha a testednek.
2022. jún. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%
Már megbocsáss 8#, de édes keveset tudsz a valóságról.
2022. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
34%
Nekem anélkül is. Kellő pancsolt bor kell hozzá, és sikerül.
2022. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!